#340
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met half edelstenen.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct serti de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 7,35 gEstimate: € 700 / 800 -
#679
Twee houten stoelen met gedraaide spijlen, waarbij een gepolychromeerd en de andere in de rug gedateerd 1851.
Deux chaises en bois sculpté et tourné dont une polychromée, l’autre portant la date 1851 dans le dossier.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#159Fernand Venckeleer
“Stilleven met chrysanten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, chrysanthèmes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 91 x 81 cmEstimate: € 200 / 240 -
#300
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti d’un diamant central de ± 1,11 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,13 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#666Sarouk
Tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 340 x 235 cmEstimate: € 400 / 600 -
#116
Een meubel met twee deuren en een lade.
#228
Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
#211
Mozes. Bronzen beeld naar Michelangelo.
#663
Een grijsgepatineerde houten kandelaar in barokke stijl. Gemonteerd als staande lamp.
Candélabre en bois à patine grise de style baroque. Monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 40 / 50 -
#794Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#546Ahar
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 200 / 300 -
#39Jaak GorusPeriod: 1913 - 2012
“Rede van Antwerpen”. Aquarel. Gesigneerd.
”La rade d’Anvers”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 28 x 37.Estimate: € 50 / 80