#84Pierre VerbekePeriod: 1895 - 1962“Vissersboten”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Fishermen's Boats". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 33 x 43cmEstimate: € 100 / 150 -
#356Een rode en witte zitbank in expo ‘58 stijl.
A red and white sofa in Expo '58 style.No longer availableDim. 81 x 54 x 105 cmEstimate: € 60 / 80 -
#271May ClaerhoutEen aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.
#12“Parijs stadszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#134Jules PostelPeriod: 1867-1955“Boszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#7Limoges FranceEen lijst met een op porselein geschilderd tafereel van een man in een bootje op het meer, gemerkt Faure Limoges 6/8.
A frame with a porcelain-painted scene of a man in a boat on the lake, marked Faure Limoges 6/8.No longer availableDim. h 12 x b 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#14“Landschap met boerderij”. Een schilderij, olieverf op paneel. Achterzijde met vermoedelijk opschrift “Moortgat”.
"Landscape with farmhouse." A painting, oil on panel. Backside with presumably inscription "Moortgat."No longer availableDim. 32 x 36cmEstimate: € 35 / 70