#594Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Rokende man voor het haardvuur.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Smoking man by the fireplace." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 64 x 79 cmEstimate: € 80 / 120 -
#22“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.
#134Jules PostelPeriod: 1867-1955“Boszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#635Een Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerde zijpanelen.
#7Limoges FranceEen lijst met een op porselein geschilderd tafereel van een man in een bootje op het meer, gemerkt Faure Limoges 6/8.
A frame with a porcelain-painted scene of a man in a boat on the lake, marked Faure Limoges 6/8.No longer availableDim. h 12 x b 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#371Een vintage aardewerken vaas. Onderaan gemerkt. Vermoedelijk AMC.
A vintage earthenware vase. Marked at the bottom. Presumably AMC.No longer availableDim. 35 x Ø16cmEstimate: € 35 / 70 -
#668PaesaDrie porseleinen beeldjes, waarvan twee een paar vormen.
Three porcelain figurines, two of which form a pair.No longer availableDim. H: 22-26 cmEstimate: € 40 / 60