#491Een Chinees porseleinen vaas in famille noire decor met zwaluwen. Onderaan gemerkt.
#400Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
#119B. Siereveld‘Havenzicht’, olieverf op doek, gesigneerd B. Siereveld.
#442“Message to Tony (aha).” Collage, Gemengde techniek op paneel.
#34“Leopold Vermeiren”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd.
#129Wallaert“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#573Een paar blauw-wit Chinese porseleinen cache-pots met floraal motief.
#476TabrizEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#349Max van der LindenPeriod: 1922-1999Een Renaissance trapgeveltje van geglazuurd terracotta. Niet gesigneerd.
#551KashgaiEen handgeknoopt Oosters bidkleed van wol.
#430Een 18 karaats geelgouden kruis met filigraanwerk.
An 18 karat yellow gold cross with filigree work.No longer availableDim. 10,40 gEstimate: € 400 / 500