#568Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.
#241Een satijnen trouwkleed met lange sleep. 04041946.
A satin wedding dress with a long train. 04041946.No longer availableDim. l: 140 cm sleep 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
A carved oak armchair with beige upholstery in Breton style.No longer availableDim. 95 x 69 x 55cmEstimate: € 40 / 50 -
#250Een 19de eeuwse zilveren hanger, aan de achterkant 18 karaats geelgoud en met een Vlaams hart bezet met één diamant oude slijp.
A 19th century silver pendant with the back 18ct gold, with Flemish heart set with one old cut diamond.No longer availableDim. 10,70 gEstimate: € 500 / 600 -
#411Een oosterse marionet in hout met de vorm van een olifant.
#157A. Rolle“Nar.” Bronzen beeld. Gesigneerd. Duitse school.
"Nar." Bronze sculpture. Signed. German school.No longer availableDim. h 51 cmEstimate: € 500 / 600 -
#688Een rood groene en zwarte vaas. Jaren 60/70.
#255Een rood koperen schild met gekruiste messen. Mecap.
#20Twee verschillende 19de eeuwse zilveren hangers, de achterkant 18 karaats geelgoud, bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Two different 19th century silver pendants with the back 18ct gold, set with old-cut diamonds, with a combined weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 6,14 gEstimate: € 550 / 650