"LAG, four seasons, Autumn" An acoustic guitar with accompanying carrying bag. 1 string is missing.No longer availableDim. 104cmEstimate: € 150 / 250 -
#455Gerard van den BergEen vintage fauteuil uit gepatineerd grijs leder. Model “Mantis” door Gerard van den Berg.
#603Een marktkramer met konijnen en een vrouw met een gans. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#474Keith HaringEen litho, gesigneerd in de plaat ‘Keith Haring’ en genummerd 58/150, met reliêfstempel en extra stempel van The Keith Haring Foundation.
A lithograph, signed in the plate 'Keith Haring' and numbered 58/150, with embossed stamp and additional stamp from The Keith Haring Foundation.No longer availableDim. 45 x 45 cmEstimate: € 220 / 280 -
#629“Kabuki scene met samurai en gheisa.” Aquarel op zijde. Met uitgesneden rand.
"Kabuki scene with samurai and geisha." Watercolor on silk. With cut-out border.No longer availableDim. 27 x 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#651Karel BiddelooWilly Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
"Facade". A color etching on paper. Signed and numbered 269/500 outside the plate.No longer availableDim. 33 x 28cmEstimate: € 50 / 75