#184Isaac Israels“Dansscene.” Olieverf op board. Draagt atelierstempel achteraan. vaag gesigneerd.
"Dance scene." Oil on board. Bears studio stamp on the back. Vaguely signed.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 600 / 700 -
#195Een eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen.
#286Een paar houten, groen gepatineerde armstoelen met gesculpteerde details en gestoffeerde zitting. In Louis XVI stijl.
A pair of wooden, green-patinated armchairs with sculpted details and upholstered seats. In Louis XVI style.No longer availableDim. 95 x 63 x 57cmEstimate: € 80 / 120 -
#669Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#545Een paar houten armstoelen met gesculpteerd floraal decor.
A pair of wooden armchairs with sculpted floral decoration.No longer availableDim. 84 x 72 x 66cmEstimate: € 400 / 500