#102Jean Baptiste De Roy
“Koeien bij de drenkplaats”. Lavis en aquarel op papier. Gesigneerd linksonder.
"Cows at the watering place". Lavis and watercolor on paper. Signed lower left.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#324
“Les Oies du frère Philippe”, Fable de la Fontaine. 19de eeuwse spotprent.
"The Geese of brother Philippe", Fable by La Fontaine. 19th-century satirical print.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#671Hamadan
Een Oosterse handgeknoopte loper van wol.
#255
Een rood koperen schild met gekruiste messen. Mecap.
#688
Een rood groene en zwarte vaas. Jaren 60/70.
#644
Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
#533
Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselpotten met fo honden in het decor.
A pair of blue and white Chinese porcelain lidded jars with foo dogs in the design.No longer availableDim. 59 x Ø28cmEstimate: € 275 / 325 -
#664
Een vroeg 20ste eeuws lavabomeubel met 1 lade en een parmeren blad. Het marmer is op 3 plaatsen gebarsten.
#304
Een rechthoekig spiegeltje met oude vergulde lijst.
#575
Een gesculpteerd houten Renaissancestijl kast met 2 laden en 2 deuren.
#282W Van Smorenburg
‘Stilleven met kruik’, olieverf op paneel, getekend W. Van Smorenburg.
'Still life with jug', oil on panel, signed W. Van Smorenburg.No longer availableDim. h 42 x b 33 cmEstimate: € 150 / 200 -
#437W. GERMANY
Een lot van 5 vintage Duits aardewerken vazen. Diverse modellen en kleurpallet.
A set of 5 vintage German earthenware vases. Various designs and color palettes.No longer availableDim. 18cmEstimate: € 50 / 75