#168
“De Belgische koningen.” Een lot van 24 zilveren munten. 999‰.
#240
#457
Een paar cilindervormige bloempotten. Blauw wit met organisch bloementafereel.
A pair of cylindrical flower pots. Blue white with organic floral scene.No longer availableDim. h 19cm b 20cmEstimate: € 175/225 -
#653Boom
Een glazen vaas, mauve gekleurd en verguld met vergulde opleg. Zonder merk.
#39Remy De PileceynPeriod: 1920 - 1986
“Portret.” Gemengde techniek. Gesigneerd.
#426Hamadan
Een dozar tapijtje van wol. Handgeknoopt. Slijtage.
#474Salvador Dali
“Compositie met duif”. Litho. Gesigneerd en genummerd 61/250 buiten de plaat.
"Composition with pigeon". Lithograph. Signed and numbered 61/250 outside the plate.No longer availableDim. 40 x 25 cmEstimate: € 200/220 -
#381
Een groot lot ontwerptekeningen voor meubels. Grotendeels potlood op papier.
#677
Twee geisha’s van veelkleurig Japans porselein.
Two geishas of multicoloured Japanese porcelain.No longer availableDim. H. 32 & 20 cmEstimate: € 35/45 -
#557Turkman
Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje. Restauratie 2010. Lichte slijtage.
#159Leonard DopfnerPeriod: 1835-1891
“Alpenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#155
A large figurative pipe with stem and head of sculpted meerschaum. Bone mouthpiece.No longer availableDim. L. 41 cmEstimate: € 50/80