Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude viool met strijkstok.

Een oude viool met strijkstok.

Un violon ancien et son arc.
SKU: 1112180652.
Category: Muziekinstrument.
Auction day: 12 December 2018 19:00
Catalogue #652
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #792

    Een lot van vijf partituurboeken voor piano, prachtig geïllustreerd.

    Un lot de cinq livres de partitions pour piano, illustrations magnifiques.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #727

    Een paar houten drums. Zaïre.

    Une paire de tambours en bois. Zaïre.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #369

    Een trompet in rood koper met trondel.

    Une trompette en cuivre rouge.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 40

Other lots in this auction

  • #766

    Een rond houten wandklokje.

    Petite pendule murale ronde en bois.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #279
    Floris Jespers

    “Landschap met paarden”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1946.

    ”Paysage et chevaux”. Techniques mixtes. Signée et datée 1946.
    No longer available
    Dim. 35 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #534

    “Hoevezicht”. Aquarel en inkt op papier. Draagt een handtekening ‘Grau Sala’.

    ”Vue sur fermette”. Aquarelle et encre sur papier. Porte une signature: ‘Grau Sala’.
    No longer available
    Dim. 12 x 18 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #201

    Een Accordiola Swingmaster accordeon, met Cassotto. In originele koffer.

    Un accordéon Accordiola Swingmaster et Cassotto. Avec coffre d’origine.
    No longer available
    Dim. 50 x 45 cm
    Estimate: € 1500 / 2500
  • #393

    Een lot kristallen glazen, bestaande uit 5 groene aperitiefglazen, 8 kleurloze champagne coupes, 6 aperitiefglaasjes, 1 borrelglaasje, 1 witte wijn glas en 2 rode wijnglazen.

    Un lot de verres en cristal, comprenant 5 verres à apéritif verts, 8 coupes à champagne incolores, 6 verres à apéritif, 1 verre à schnaps, 1 verre à vin blanc et 2 verres à vin rouge.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #62
    N. De Pondt

    “Mediterraan havenstadje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Ville portuaire méditerranéenne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #445

    Een lot vazen: drie dekselvaasjes (zonder deksels), zeven buikvaasjes en een hoornvaasje van Delfts aardewerk met blauw op witte decors. XVIIIe en XIXe eeuw. Verscheidene met randschade.

    Un lot de vases: trois vases à couvercle mais sans couvercles, sept vases à panse et un vase cornet en faïence de Delft bleue et blanche. XVIIIème siècle et XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 20 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #308

    “Koppel” & “Meisjes met hoed”. Drie beeldjes van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt.

    ”Couple” & “Jeunes filles et chapeaux”. Trois statues en porcelaine allemande polychrome. Marquées.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #203

    Een bronzen barometer van vuurverguld brons met een beeltenis van Chronos en een cherubijn.

    Un baromètre en bronze doré au feu , décor de Chronos et un chérubin.
    No longer available
    Dim. l: 85 cm
    Estimate: € 3000 / 3400
  • #469
    Hiroshige II
    Period: 1826 - 1869

    “Roman van Genji”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. 1861.

    ”Roman de Genji”. Une gravure sur bois en couleurs japonaise. 1861.
    No longer available
    Dim. 33 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #689

    “Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Kleine beschadiging in de bomen.

    ”Paysage, rivière”. Huile sur toile. Sans signature. Petit dégât dans les arbres.
    No longer available
    Dim. 60 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #495

    Een Oosterse reiskoffer ingelegd met metaal en met kleine laden en bergvakjes. Met inscriptie MDY Box.

    Un coffre oriental avec métal incrusté, petits tiroirs et compartiments de rangements. Porte l’inscription MDY Box.
    No longer available
    Dim. 63 x 84 x 47 cm
    Estimate: € 180 / 240
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More