#84Pierre VerbekePeriod: 1895 - 1962
“Vissersboten”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Fishermen's Boats". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 33 x 43cmEstimate: € 100 / 150 -
#209Frans Van Tongerloo
“Oelegem”. Een schilderij, olieverf op board. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1928.
"Oelegem". A painting, oil on board. Signed and monogrammed. Dated 1928.No longer availableDim. 28 x 40cmEstimate: € 150 / 250 -
Een retro-look muziekinstallatie in de vorm van een oude Wurlitzer juke-box van het merk Ricatech, modelnummer RR900.
Een groot wandtapijt met jonkheren te paard in het bos.
#71
#652
#456Shirvan
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#136
#188Delvaux
Een Delvaux cross-over handtas in bordeauxrood leder.
#430
Een 18 karaats geelgouden kruis met filigraanwerk.
#681
Een glaspasta vaas in twee kleuren blauw.
#146
Een houten secretaire-vitrinekast. 2 deurs boven en onderaan.
A wooden secretary display cabinet. 2 doors on top and bottom.No longer availableDim. 218 x 110 x 53cmEstimate: € 75 / 150