Other lots in this auction
-
#93Twee grote potten van Belgische steengoed met een blauw op grijs decor van vogels.
Deux grands pots en faïence belge, décor bleu sur gris d’oiseaux.No longer availableDim. h: 33 & 39 cmEstimate: € 30 / 50 -
#404Een ingekleurde XVIIde eeuwse kaart van Leuven, een XVIIIde eeuwse gravure met een zicht op Leuven en een gewassen pentekening met een zicht op de Grote markt te Leuven uit 1839.
Une carte en couleurs de Louvain XVIIème siècle, une gravure représentant une vue sur Louvain XVIIIème siècle et un lavis d’une vue sur la Grande Place à Louvain de 1839.No longer availableDim. 15 x 26, 11 x 15 & 21 x 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#284Corneille“Het Paar”. Een lithografie. Artiestenproef, gesigneerd, genummerd XI/XX en gedateerd 2002 buiten de plaat.
”Le couple”. Une lithographie. Epreuve d’artiste, signée, numérotée XI/XX et datée 2002 hors planche.No longer availableDim. 30,5 x 21,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#435Een reeks van zes houten faldistoria met gebeeldhouwde rug.
Suite de six faldistoria en bois aux dossiers sculptés.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#244Paul JoostensPeriod: 1889-1960“Processie”. Potloodschets. Met atelierstempel.
”Procession”. Crayon. Avec tampon d’atelier.No longer availableDim. 15 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#135Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct.No longer availableDim. 7,62 gEstimate: € 500 / 600 -
#288Een lot van zeven borden van meerkleurig porselein. Japans en Chinees.
Un lot de sept assiettes en porcelaine polychrome. Travail japonais et chinois.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 70 / 100 -
#64Frank Mortelmans“Boekenberg”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Montagne de livres”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#276Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan met twee gevitreerde deuren met gekleurd glas in lood.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté Malinois Renaissance à deux portes panneaux en dessous et deux portes vitrées au dessus avec vitraux.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#450Een lot fantasie juwelen waaronder halssnoeren broches en oorbellen. Een roestvrijstalen dameshorloge van Pontiac en een herenhorloge van Roamer.
Un lot de bijoux fantaisie, comprenant des broches, des colliers et des paires de boucles d’oreilles. Egalement une montre pour dames en acier inoxydable Pontiac et une montre pour hommes Roamer.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#271Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurig decor van vogels en bloemen. Zonder deksels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs et d’oiseaux. Sans les couvercles.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#163Koffie en theeservies van verzilverd metaal. 4-delig. Engels werk, tijdperk Edward VII.
Un service à café et thé en métal argenté en quatre pièces. Travail anglais, période Édouard VII.No longer availableEstimate: € 180 / 240


