Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude wandelstok met deels verguld messingen dekselknop.
Een oude wandelstok met deels verguld messingen dekselknop.

Een oude wandelstok met deels verguld messingen handvat.

Un ancien bâton de marche à manche partiellement en laiton argenté.
Dim. L. 93 cm
SKU: 1911190068.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #68
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #227

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange Lijzen en kinderen. Met houten deksels. Omstreeks 1900. Eén met kleine randschilfers.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine chinoise à décor polychrome de longues Elises et enfants.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #113

    Een paar bronzen boekensteunen in de vorm van vrouwen met bloemen. Op beige marmeren sokkels.

    Une paire de serre-livres en bronze sous forme de femme et de fleurs. Sur socles en marbre beige.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #237

    Een piëdestal van opengewerkt aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van dieren en bloemen op blauwe fond.

    Un piédestal en faïence ajourée, décoration d’animaux sur fond bleu.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #221
    Claude-Michel Clodion

    “Familie van Bacchanten”. Een bronzen beeld op rood marmeren sokkel. Gesigneerd. Posthume geut.

    ”Famille de Bacchantes”. Une statue en bronze sur socle en marbre rouge. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #162
    Albert Caullet
    Period: 1875-1950

    “Kantklosster voor de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Dentellière à fuseaux devant une fermette”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #436

    Een kuipfauteuil van gebeeldhouwd en verguld hout in Lodewijk XVI-stijl.

    Un fauteuil en bois doré et sculpté style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. 75 x 80 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #121
    Delvaux, Bruxelles

    Een handtas van zwart leder met een geweven motief. Met spiegeltje en aankoopbewijsje. Met stofhoes.

    Un sac à main en cuir noir à motif tissé. Avec petit miroir et reçu d’achat. Avec sac anti-poussières.
    No longer available
    Estimate: € 280 / 350
  • #97

    Een lot verzilverd metaal. Waaronder twee koffiesets en een Wiskeman koffiekan.

    Un lot de métal argenté, dont deux services à café et une cafetière Wiskeman.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #412

    Een lot van vier oude gravures.

    Un lot de quatre anciennes gravures.
    No longer available
    Dim. 20 x 25 - 38 x 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #70

    Een lang parelhalssnoer met zoetwaterparels.

    Un long collier à perles d’eau douce.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #186

    Een gefineerde commode met drie laden en een zwart marmeren blad. Eén trekker gebroken.

    Une commode à trois tiroirs et tablette en marbre noir. Une poignée cassée.
    No longer available
    Dim. b: 116 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #178
    Adolphe Lavergne
    Period: 1852-1901

    “Charmeur de lézards”. Een bronzen beeld op houten sokkel. Gesigneerd.

    ”Charmeur de lézards”. Une statue en bronze sur socle en bois. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 250 / 280
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More