Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude wandtelefoon in houten kast. Hoorn niet origineel.

Een oude wandtelefoon in houten kast. Hoorn niet origineel.

Un ancien téléphone mural dans une armoire en bois. Le récepteur n’est pas d’origine.
Dim. l: 71 cm
SKU: 2011180277.
Category: varia.
Auction day: 20 November 2018 19:00
Catalogue #277
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #297

    Een oude speculoosplank.

    Une ancienne planche à spéculoos.
    No longer available
    Dim. L:91cm, B: 27 cm
    Estimate: € 75 / 85
  • #291

    Een houten speculaasvorm met vier figuren.

    Un moule à spéculoos en bois à quatre figures.
    No longer available
    Dim. L: 49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #408

    Een paar albasten Art - Deco boekensteunen in de vorm van uiltjes.

    Une paire de serre-livres en forme de hiboux en albâtre. Art Déco.
    No longer available
    Dim. H: 18 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #470

    Een lot van drie karaffen in kristal.

    Un lot de trois carafes en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #308

    Een Art - Decovaas met paradijsvogel en bloesemtakken. Gesigneerd A. Dubois.

    Un vase Art Déco, décor de branches en floraison et d’oiseaux paradis. Signé: A. Dubois.
    No longer available
    Dim. H: 36 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #393

    Een Art-deco koffieservies in Limoges-porselein, gedecoreerd met bloementakken. Grote reparatie aan de koffiepot.

    Un service à café en porcelaine de Limoges Art Déco , décoration de branches fleuries. Grande réparation à la cafetière.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #712

    Een lachende Boeddha met kinderen in hout. Symbool van gezinsgeluk.

    Un Bouddha riant et enfants en bois. Symbole du bonheur familial.
    No longer available
    Dim. H: 21 cm
    Estimate: € 85 / 90

Other lots in this auction

  • #707

    Schotel van blauw en wit porselein. Chinees werk, onderaan gemerkt. Kleine letsels.

    Un plat en porcelaine bleue et blanche. Travail chinois, marque sous la base. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. L. 41 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #543

    Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van bloemen en vogels en op de zijkanten met Fo-honden in hoogreliëf. Eind XIXe eeuw.

    Un vase balustre en porcelaine de Chine, décor famille-rose de fleurs et oiseaux, et sur les côtés des chiens de Phô en haut-relief.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #411

    Een geboetseerde buste van een franse soldaat uit WO I. Gesigneerd en gedateerd ‘1914-1915’ .

    Un buste modelé représentant un soldat français de la Première Guerre Mondiale. Signé et daté ‘1914-1915’.
    No longer available
    Dim. H 12 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #534

    “New York.” Gemengde techniek op papier.

    ”New York”. Techniques mixtes sur papier.
    No longer available
    Dim. 54 x 37 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #685

    Twee dekselvazen van Imariporselein, versierd met bloemendecors en getooid met geisha’s op de deksels. Eén deksel gerestaureerd.

    Deux vases à couvercle en porcelaine Imari, décoration de fleurs et des geishas sur les couvercles. Un couvercle restauré.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #165

    Een oude zakhorloge met 18 karaats gouden kast. In werkende staat.

    Une montre gousset ancienne avec boîtier en or 18 ct. En état de marche.
    No longer available
    Dim. bruto: 82,20 g
    Estimate: € 200 / 280
  • #578

    Een grote buikvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen.

    Un grand vase pansu en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #526

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een Boteh-motief.

    Une carpette de Perse en laine noué main, motif Boteh.
    No longer available
    Dim. 266 x 167 cm
  • #336

    Een bijzettafeltje van deels witgepatineerd notenhout met een gefineerde lade.

    Une petite table en noyer partiellement à patine blanche et un tiroir en bois de placage.
    No longer available
    Dim. b: 66 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #649

    Paar panelen van zijde met versiering van vogels. Slijtage.

    Une paire de panneaux en soie, décoration d’oiseaux. Usures.
    No longer available
    Dim. 114 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #477

    Een lot Imariporselein, bestaande uit een schotel, een bord, en grote en twee kleine kommen.

    Un lot d'objets en porcelaine d’Imari, comprenant un plat, une assiette, deux petits et un grand plat.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #47

    Houten maquette van een vissersboot.

    Une maquette en bois d’un bateau de pêche .
    No longer available
    Dim. L. 46 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More