#45Palais Swiss Made
Een dameshorloge met 18 karaats geel gouden kast en met zwart lederen polsband.
#122Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
”Bateaux de pêche sur l’Escaut et fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 180/240 -
#489O. Van Rompay
“Winkelstraat”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#533
Een lot van vier maskers uit Kameroen.
#119L. Lazarus
“Huis aan een rivier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#379Camille Heinrichs
”Vue sur fermette”. Huile sur panneau. Signé et daté 1929.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#303
Een Art - Nouveau dienblad in hout en porselein met bloemmotief.
#31
#665
Coffre ancien d’automobile en cuir. Fermoirs en cuivre. L’intérieur à deux tiroirs amovibles.No longer availableDim. 38 x 85 x 49 cmEstimate: € 80/100 -
#302
“Herenportret” & “Damesportret. Twee handgeschilderde miniaturen, waarbij het eerste op perkament en het tweede op ivoor. Resp. XVIIIe en XIXe eeuw.
”Portrait d’homme” & “Portrait de femme”. Deux miniatures peints à la main, le premier sur parchemin et le deuxième sur ivoire. XVIIIème siècle et XIXème siècle.No longer availableDim. 6 x5 cm, 7,5 x 7,5 cmEstimate: € 85/100 -
#304Fernand Rouseau
”La Croix des Chemins”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘29.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 60/80 -
#73
Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.
Lustre avec coupe en verre décorée de scènes romantiques.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 80/120