#308
Een Art - Decovaas met paradijsvogel en bloesemtakken. Gesigneerd A. Dubois.
Un vase Art Déco, décor de branches en floraison et d’oiseaux paradis. Signé: A. Dubois.No longer availableDim. H: 36 cmEstimate: € 45/55 -
#245
Une bague en platine style Art Deco sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 6,29 gEstimate: € 500/700 -
#776
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#336
Een bijzettafeltje van deels witgepatineerd notenhout met een gefineerde lade.
Une petite table en noyer partiellement à patine blanche et un tiroir en bois de placage.No longer availableDim. b: 66 cmEstimate: € 120/140 -
#484Hans Van Gistelgem
“Mannen”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 396/600 buiten de plaat.
”Hommes”. Une lithographie. Signée et numérotée 396/600 hors planche.No longer availableDim. 56 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#341
Een vol messingen en vergulde kandelaar in barokke stijl.
#248
Een eikenhouten servieskast met onderaan twee deuren.
#518
Afikpo plankmasker. Igbo, Nigeria.
Een eikenhouten garderobe met een smalle en een brede deur.
#636
#361
Een lot van drie presse-papiers van Muranoglas in oplopende groottes.
#715
Een sobere zwartgepatineerde houten kist.
Un coffre en bois sobre, patine noire.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 60/80