Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude wijze van Chinees aardewerk.
Een oude wijze van Chinees aardewerk.
Een oude wijze van Chinees aardewerk.

Een oude wijze van Chinees aardewerk.

Un ancien sage chinois en faïence.
Dim. H. 32 cm
SKU: 2603190823.
Auction day: 27 March 2019 19:00
Catalogue #823
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #404
    Frans Masereel
    Period: 1889 - 1972

    “Tours de Gand”. Houtsnede. Gesigneerd, gedateerd ‘62 en genummerd 99/750 buiten de plaat.

    ”Tours de Gand”. Une gravure sur bois. Signée et datée ‘62, numérotée 99/750 hors planche.
    No longer available
    Dim. 32 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #176

    Een Louis Philippe secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een lade en doucine onder het marmeren blad.

    Un secrétaire à abattant Louis Philippe en bois de placage acajou à deux portes pleines sous la tablette et un tiroir et une doucine sous la tablette.
    No longer available
    Dim. 153 x 105 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #196

    Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.

    Un buffet en chêne à deux portes, style Régence. +- 1800.
    No longer available
    Dim. 85 x 125 x 55 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #839

    Een bol vaasje en een cilindervaasje van Japans porselein. Een haartje in de cilindervaas. Onderaan gemerkt.

    Un vase sphérique en un vase cylindrique en porcelaine japonaise. Un cheveu dans le vase cylindrique. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 16 en 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #184
    Paul Cremers

    “Grote bloementuil in een aardewerken vazen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Grands bouquets de fleurs dans des vases en faïence”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 67 x 77 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #767

    Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.

    Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #257

    Een kleine commode in Lodewijk XV-stijl met drie laden, versierd met marquetterie en met een zwart marmeren blad.

    Une petite commode style Louis XV à trois tiroirs, décoration de marqueterie et une tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 72 x 32 x 46 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #256

    Een kleine commode in Lodewijk XV-stijl met drie laden, versierd met marquetterie en met een zwart marmeren blad.

    Une petite commode style Louis XV à trois tiroirs, décoration de marqueterie et une tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 72 x 32 x 46 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #23

    Een lange geslepen groene vaas en een kleine gegoten vaas van geel kristal. De tweede gemerkt van Val St. Lambert.

    Un grand vase en cristal taillé vert et un petit vase en cristal moulé jaune. le deuxième porte la marque Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 31 & 11,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #583

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met voet, monturen en deksel van gedreven koper. Mogelijk Perzisch.

    Un vase à couvercle en faïence polychrome sur pied au montures et couvercle en cuivre repoussé. Probablement Perse.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #804

    Lot van zes kopjes en schoteltjes van Chinees porselein met diverse decors. Enkele kleine schilfertjes en haartjes.

    Un lot de six tasses et sous-tasses en porcelaine chinoise, décors divers. Quelques cheveux et éclats.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #522

    “Compositie met tekst”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd M.B.

    ”Composition et texte”. Huile sur toile. Monogramme M.B.
    No longer available
    Dim. 56 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More