Other lots in this auction
-
#365Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 6,51 gEstimate: € 700 / 800 -
#198Robert Van de VeldePeriod: 1895-1978“Drie vrouwenfiguren”. Terra cotta gesigneerd.
”Trois figures féminines”. Une statue en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 150 / 200 -
#827Een lot XIXde eeuwse Chinees porseleinen borden. Meerdere haarscheuren, en één hersteld.
Un lot d’assiettes en porcelaine chinoise du XIXème siècle. Plusieurs cheveux, et réparation sur une assiette.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 70 / 100 -
#425Guy (?) Lemaire“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40x 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#316Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.
Petite échelle pliante. Vers 1900.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 80 / 100 -
#132Simonin Gerard“Aan het spinnenwiel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Auprès du rouet”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#763“La Vie au Grand Air. Twee volumes met jaaroverzichten van het Franse tijdschrift. 1903 en 1904.
”La vie au Grand Air”. Deux volumes, revues annuelles du magazine français. 1903 et 1904.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#305Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Une bague en or blanc et jaune 14 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 6 gEstimate: € 350 / 450 -
#471Een houten wandklok met een handgeschilderd bloemendecor. Zonder slinger.
Une pendule murale en bois à décor fleuri peint à la main. Sans balancier.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#103H. Van der PerreEen bronzen plaquette met een vrouwenprofiel in reliëf. Gesigneerd en gedateerd 1916.
Une plaquette en bronze, profil de femme en relief. Signée et datée 1916.No longer availableDim. 16 x 11 cmEstimate: € 50 / 80 -
#257Een kleine commode in Lodewijk XV-stijl met drie laden, versierd met marquetterie en met een zwart marmeren blad.
Une petite commode style Louis XV à trois tiroirs, décoration de marqueterie et une tablette en marbre noir.No longer availableDim. 72 x 32 x 46 cmEstimate: € 140 / 160 -
#442Theebus van Saksisch porselein met een Cie des Indes decor met wapenschild en bianco sopra bianco guirlandes. Onderaan gemerkt met gekruiste pijlen in blauw onder glazuur.
Une boîte à thé en porcelaine de Saxe, décor Cie des Indes, blason et guirlandes bianco sopra bianco. Marque sous la base de flèches croisées en bleu sous glaçure.No longer availableDim. 13 x 11,5 cmEstimate: € 50 / 70



