#235Twee verschillende parelhalssnoeren met drie bijpassende armbanden.
Deux colliers à perles différents et trois bracelets assortis.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
Un pince-nez antique, monture partiellement en or 9 ct et dans sa boîte d’origine. Pas complet.No longer availableEstimate: € 20 / 40
#644Miel Verrecas“Zomerlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage estival”; Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#789Een koperen brasero op smeedijzeren voet.
#232René HansoulPeriod: 1910 - 1979“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage et fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#435Een paar kleine stolpen met Vieux-Bruxelles vazen met gouden sierboeketten.
#459Leentje LindersDrie etsen met betrekking tot de vroege luchtvaart. Genummerd, waarvan 1 gesigneerd. “De tweedekker van Farman.”, “De vliegende fiets.” & “Spad.”
#247Een bronzen beeld van een waterbuffel met een zogend kalf.
Une statue en bronze représentant une bufflonne des marais et son petit bufflon.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 140 -
#301Een handtas van het merk Lancel met bijpassende stofhoes.
#408Een paar albasten Art - Deco boekensteunen in de vorm van uiltjes.
#438Een Chinese dubbele fotokader van gebeeldhouwd en roodgelakt hout, versierd met draken en bloemenmotieven.
Un cadre à photos chinois en bois laqué rouge sculpté, décoration de dragons et motifs à fleurs.No longer availableDim. 34 x 50 cmEstimate: € 80 / 100