#798
#541
Hofdame met waaier van gebeeldhouwd ivoor. Chinees werk.
#511
Assiette en porcelaine du Japon à décor fine d’un cerisier en fleurs. Dans un joli étui.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 100/150 -
#45Palais Swiss Made
Een dameshorloge met 18 karaats geel gouden kast en met zwart lederen polsband.
#350
Chaise dagobert en chêne sculpté, avec un blason dans le dos et une assise en cuir. Sur roulettes.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 100/120 -
#216
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met diepe bodem. XIXe eeuw.
Une garde-robe à deux portes en chêne et fond profond. XIXème siècle.No longer availableDim. 194 x 166 x 64 cmEstimate: € 120/200 -
#91Mazére
“Pagliacci met gitaar.” Bronzen beeld.
#208Gaston Leroux
“Rebecca”. Bronsen beeld op een marmeren draaisokkel.
Een antiek bronzen Boeddhahoofd op houten sokkel. Thailand.
#649
Paar panelen van zijde met versiering van vogels. Slijtage.
Une paire de panneaux en soie, décoration d’oiseaux. Usures.No longer availableDim. 114 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#480
Een antiek handgeknoopt Perzisch karpetje van wol.
#518
Afikpo plankmasker. Igbo, Nigeria.
Afikpo masque planche. Igbo, Nigeria.No longer availableDim. H.70 cmEstimate: € 120/180