Similar lots by type
-
#100Marmi
Een dameshorloge met armband van 18 karaats wit goud.
Montre de dame et son bracelet en or blanc 18 ct.No longer availableDim. Bruto: 35,74 gEstimate: € 600 / 700 -
#340
Een lot van zeven oude zakhorloges, waarvan drie met zilveren kast. Beschadigingen
Lot de sept montres de poche dont trois à boîtier en argent. Dégâts.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#20Baume & Mercier
Een dameshorloge van roestvrij staal.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#185Jaeger-Lecoutre
Een 18 karaats geel gouden herenhorloge. Genummerd.
Montre d’homme en or jaune 18 ct. Numérotée.No longer availableDim. Bruto: 29,79 gEstimate: € 1200 / 1500
Other lots in this auction
-
#251
Een oude Duitse zwaardbajonet met koperen handvat. Gedateerd 1875.
Baïonnette-sabre allemande à manche en cuivre. Datée 1975.No longer availableEstimate: € 90 / 110 -
#616
Een wandconsole van gesculpteerd hout in Lodewijk XV-stijl met een wit marmeren blad.
Console murale en bois sculpté de style Louis XV. Tablette en marbre blanc.No longer availableDim. b: 92 cmEstimate: € 200 / 240 -
#783
“Bacchus”. Een marmeren beeld.
“Bacchus”. Statue en marbre.No longer availableDim. H. 157 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#774Mauthe
Een driedelig aardewerken klokstelletje met een gedrukt blauw en wit decor. Klein letsel achteraan.
Garniture de cheminée trois pièces en faïence à décor imprimé bleu et blanc. Petit dégât à l’arrière.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#184Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Schepen in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux dans le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 x 80 cmEstimate: € 200 / 220 -
#701
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vruchten en vlinders. Onderaan gemerkt. Restauraties aan de rand.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de fruits et de fleurs. Marque sous la base. Restauration au bord.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#571
Een cachepot van Imariporselein. XIXe eeuw.
Cache-pot en porcelaine d’Imari. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#362
Lot van zes kleine landschappen, waarvan twee aquarels en vier paneeltjes.
Lot de six petits paysages dont deux aquarelles et quatre panneaux.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#44
“Portret van een jonge vrouw”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
“Portrait d’une jeune femme”. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#495Edgard HeirmanPeriod: °1919
“Kruisbeeld bij de weg” en “Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Croix au bord d’un chemin” et “Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#77
Een driedelig klokstel van koper en blauw en wit aardewerk, bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
Garniture de cheminée trois pièces en cuivre et faïence bleue et blanche. Comprenant une pendule et deux candélabres.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 200 / 240 -
#307
Een keteltje van gedreven zilver en een opengewerkte lepel in Lodewijk XV-stijl.
Petit sucrier en argent repoussé et une cuillère saupoudroir ajourée de style Louis XV.No longer availableDim. 146,8 gEstimate: € 60 / 80