Similar lots by type
-
#237
Een paar vierarmige bronzen kandelaars met kaarsendover.
Une paire de bougeoirs en bronze à quatre branches avec éteignoir.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 35/50 -
#376
Afghaans handgeknoopt tapijt.
Tapis afghan noué à la main.No longer availableDim. 156 x 104 cmEstimate: € 50/80 -
#269Van Besien
“Zicht op op het vleeshuis te Gent”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de Gand". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 cm x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#356Isfahan
Een oud handgeknoopt tapijt.
Un vieux tapis noué à la main.No longer availableDim. 75 x 120 cmEstimate: € 120/200 -
#372Fred Bervoets
Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 60/60.
Lithographie en couleurs. Signée et numérotée 60/60.No longer availableDim. 64,5 x 45,5 cmEstimate: € 300/500 -
#124
“Platbodems in een zeventiende-eeuwse binnenhaven bij een toren”. Olieverf op paneel. Sporen van een handtekening.
"Bateaux à fond plat dans un port intérieur du XVIIe siècle près d'une tour". Peinture à l'huile sur panneau. Traces d'une signature.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 200/300 -
#227Longchamp
Een handtas van beige krokodillenleder. In beschermzak.
Sac à main en cuir de crocodile beige. Dans un sac de protection.No longer availableDim. H:35cmEstimate: € 120/200 -
#384
“Oosters damesportret.” Gemengde techniek. Draagt handtekening.
"Portrait de dame orientale." Technique mixte. Porte une signature.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 110/150 -
#165
Een paar glazen Louis-Philippe vazen met een wit en verguld overlay decor van guirlandes. Einde XIXde eeuw.
Paire de vases Louis-Philippe en verre à décor de guirlandes en overlay blanc et or. Fin du XIXème siècle.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 400/450 -
#506Harakeh
Een handgeknoopt tapijt van zijde met de tekening opgehoogd.
Un tapis de soie noué à la main avec le dessin en relief.No longer availableDim. 180 x 123 cmEstimate: € 850/1000 -
#516
Een groot handgeknoopt tapijt van fijn zijde.
Un grand tapis de soie fine noué à la main.No longer availableDim. 340 x 240 cmEstimate: € 750/850 -
#435Goebel, Germany
“Wanderbub”. Een beeldje van veelkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 7/II. Met houten sokkeltje. Speciale editie 1999.
"Wanderbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué et numéroté 7/II en bas. Avec socle en bois. Édition spéciale 1999.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 35/50 -
#150
“Canadian Olympic Coins 1976.” Een collectie van 28 Sterling zilveren munten in etui. Munten in verschillende grote.
"Pièces olympiques canadiennes 1976." Une collection de 28 pièces en argent sterling dans un coffret. Pièces de différentes tailles.No longer availableDim. 1020 gEstimate: € 800/1000 -
#199Yadviga Alexandrovka MatsievskaPeriod: 1916-1996
“Kiev, Botanische Tuin”. Olieverf op board. Achteraan toegeschreven, met vermelding van een tentoonstelling in 1967. Klein letsel.
"Kiev, jardin botanique". Huile sur carton. Attribué au dos, mentionnant une exposition en 1967. Petits dégâts.No longer availableDim. 40 X 60 cmEstimate: € 200/300 -
#396Mori Yomud
Wollen loper met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
Couloir en laine à motif géométrique. Noué à la main. Usure.No longer availableDim. 298 x 94 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#609
“Zeilboten op het water”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Voiliers sur l'eau". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#524
Een paar uit drie delen opgebouwde zuiltjes van meersoortig marmer. Eén met beschadiging aan de rand van een bovenkant. bovenvlakken gekrast.
Une paire de colonnettes en trois pièces en marbre multicolore.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 260/280 -
#598Goebel, Germany
“Der apotheker”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 322. 1955.
"Le pharmacien". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 322. 1955.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 50/70 -
#230
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. en een in briolet geslepen topaas van +- 6,18 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,12 ct et d'une topaze taille briolet de +- 6,18 ct.No longer availableDim. 5,57 gEstimate: € 900/1000 -
#513Goebel, West-Germany
“Die Gratulantin”. Een groot beeld van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 13/V. Gesigneerd door de decorateur.
"Die Gratulantin". Une grande sculpture en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 13/V. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 250/350 -
#635
Een lot van vier verschillende XVIIIe eeuwse borden van Chinees porselein, waarvan drie met meerkleurige bloemendecors en één met Imaridecor.
Lot de quatre assiettes différentes en porcelaine de Chine du XVIIIe siècle, trois à décors floraux multicolores et une à décor Imari.No longer availableDim. Ø: 22 & 23 cmEstimate: € 100/120 -
#678Goebel, Germany
“Tunefull angel”; “Guiding angel” & “Shining light angel”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 359, 357 & 358. Bijgevoegd een engeltje met speelgoedpaard met kaarsje.
"Tune full angel" ; « Ange guide » et « Ange de lumière brillante ». Trois figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. No 359, 357 & 358. Ajout d'un ange avec un cheval jouet avec bougie.No longer availableDim. h: 7 & 7,5 cmEstimate: € 35/50 -
#403Tharaud, Limoges, France
Een bolle vaas van porselein met verguld decor van korenhalmen. Gemerkt.
Vase bombé en porcelaine à décor doré de tiges de maïs. marqué.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200/220 -
#651
Drie verschillende vaasjes van Nanking-aardewerk,waarbij een dekselvaasje en een lampenvoet. Deksel gerestaureerd.
Trois vases différents en faïence de Nankin, dont un vase à couvercle et un pied de lampe. Couvercle restauré.No longer availableDim. h: 38 - 26,5 cmEstimate: € 60/100 -
#122
Een XIXe eeuwse spiegel in gesculpteerde lijst. Duitsland.
Un miroir du XIXe siècle dans un cadre sculpté. Allemagne.No longer availableDim. 97 x 83 cmEstimate: € 120/160 -
#38Val Saint Lambert
Twee asbakken van geslepen kristal, waarbij één rood en de andere groen gedubbeld. Beide gemerkt, de rode genummerd MPU 83/155.
Deux cendriers en cristal taillé, l'un doublé rouge et l'autre vert. Les deux marqués, le rouge numéroté MPU 83/155.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 35/45 -
#333
Een vaas van geglazuurd aardewerk, versierd met vier hagedissen in hoogreliëf. Glazuurschilfer aan de basis.
Vase en faïence glaçurée, à décor de quatre lézards en haut-relief. Eclat de glaçure à la base.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 60/80