Other lots in this auction
-
#889Adams, TunstallEen aardewerken theeservies met het decor ‘Cries of London’, bestaande uit een theepot, een melkkannetje en een suikerpot op schoteltje, tien kopjes en twaalf schoteltje en een schotel voor gebak. Onderaan gemerkt.
Une service à thé en faïence, décor ‘Cries of London’, comprenant une théière, pot à lait, sucrier sur un petit plat, dix tasses et douze sous-tasses, et un plat à tarte. Marque à la base.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#151Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.
Une réplique d’une pièce de maître en bois sous la forme d’une cage d’escaliers.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 260 / 280 -
#861Een lot van vijf kleine houten koekoeksklokjes. Zonder sleuteltjes en twee zonder slingertje.
Un lot de cinq coucous en bois. Sans clés et deux sans balanciers.No longer availableDim. h: 8 - 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#633Een liggende bronzen Boeddha
Un Bouddha couché en bronze.No longer availableDim. l: 138 cmEstimate: € 1900 / 2100 -
#470Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
Une couronne de Flandre en cuivre à huit bras.No longer availableDim. L. 95 cmEstimate: € 20 / 40 -
#310Een briljant van 0,46 ct. Color D SI1. In afgesloten identiteitskaart en met certificaat.
Un brillant de 0,46 ct Color D SI1. Avec carte d’identité et certificat.No longer availableEstimate: € 900 / 1100 -
#247Een gefineerde tafel, versierd met verguld bronsbeslag en met een wit marmeren blad.
Une table en bois de placage, montures en bronze doré et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. Ø: 77 cmEstimate: € 260 / 300 -
#718Afrikaans masker. Luba, Congo.
Un masque africain. Luba, Congo.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#436Drie armstoelen van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, waarbij één licht afwijkend model.
Trois fauteuils en noyer sculpté style Louis XV, une modèle légèrement différent.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#19Drie diverse portretten: een vrouw (20 x 16 cm), een man (19 x 16 cm) en een overschilderde foto van een man (24 x 18 cm).
Trois portraits divers: une femme (20 x 16 cm), un homme (19 x 16 cm) et une photographie peint d’un homme (24 x 18 cm).No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#359Leonard Vincent SchaekenPeriod: 1865 - 1915“Zicht op Venetië”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur Venise”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#723Een vaas van glaspasta in de stijl van Murano.
Un vase en pâte de verre style Murano.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 70

