Other lots in this auction
-
#772Karel Moers“Masten.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. ± 1975.
”Mats”. Huile sur panneau. Signé. +- 1975.No longer availableDim. 59 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#163Een bronzen plaquette in art-decostijl.
Une plaquette en bronze Art Déco.No longer availableDim. 41 x 18 cmEstimate: € 160 / 200 -
#825Matchbox Series 57; 58; 60; 61 & 63Vijf speelgoedautootjes in originele doosjes:- Land Rover brandweerwagen.- DAF vrachtwagen met lading stalen peilers.- Vrachtwagen met werfkantoor.- Alvis Stalwart.- Fire crash tender.
Cinq voitures jouets, emballages d’origine:- Land Rover voiture de pompiers.- DAF camion et piliers en fer.- Camion et bureau de chantier.- Alvis Stalwart.- Fire crash tender.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#452“La cantinière des pilotes” & “Ma grand’ tante”. Twee lithografieën naar werken van Félicien Rops.
”La cantinière des pilotes” & “ Ma grande tante”. deux lithographies d’après des oeuvres par Félicien Rops.No longer availableDim. 22,5 x 15 & 19,5 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#143Een gebeeldhouwd notenhouten paravent met naaldwerk en bovenaan glazen ramen.
Un paravent en noyer sculpté, tapisserie et des vitres en verre au dessus.No longer availableDim. h 169 cmEstimate: € 100 / 120 -
#86Een eikenhouten kaptafel met drie laden langs beide kanten met een glazen blad en met een spiegel met twee zijpanden. We voegen er klein zitbankje met kussen aan toe.
Une coiffeuse en chêne à trois tiroirs de chaque côté à tablette en verre et un miroir. Nous ajoutons un petit banc avec coussin.No longer availableDim. 175 x 130 cmEstimate: € 50 / 60 -
#528Lot van een tafelkleed en drie tafellopertjes in veelkleurig katoen met borduurwerk met decor van dieren. Afrikaans werk.
Lot d’une nappe et trois petits couloirs de table en coton polychrome brodé à décor d’animaux. Travail africain.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#585Een halluchter van messing met een centrale coupe en drie bloemvormige kapjes.
Un lustre de vestibule en laiton avec une coupe centrale et trois abat-jour en forme de fleur.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#462Pjieroo Roobjé“Personages”. Litho. Gesigneerd.
”Personnages”. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 28 x 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#852Een lot porselein, bestaande uit een theeserviesje, een koffiepot van Brussels porselein, een hoornvaasje, enz.
Lot de porcelaines comprenant un petit service à thé, une cafetière en Vieux Bruxelles, un cornet etc.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#638“Geisha met bloementuil”. Beeldje van gebeeldhouwd ivoor. Japans werk, eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
“Geisha au bouquet de fleurs”. Statuette en ivoire sculpté. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 8 cmEstimate: € 200 / 250 -
#303Een lot van 61 strips, grotendeels Nero en Jommeke. Jaren ‘70 en ‘80.
Un lot de bandes dessinées, la plupart Nero et Jommeke. Années ‘70 et ‘80.No longer availableEstimate: € 40 / 50

