Other lots in this auction
-
#627Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, décor de fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 240 -
#521Een lot van zeven verschillende kleine regulateurtjes van kunststof. Enkele kleine beschadigingen en manco’s.
Un lot de sept régulateurs différents en plastique. Quelques dégâts et manquements.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35 / 50 -
#146Een Régence klapsecretaire van eikenhout met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Enkele losse trekkers en rechter achterpootje iets korter.
Un secrétaire régence en chêne avec deux petits et deux grands tiroirs en dessous de la tablette rabattable. Les pieds arrières sont un peu plus court que les pieds de devant, et quelques anses des tiroirs sont desserrées.No longer availableDim. 110 x 101 cmEstimate: € 120 / 200 -
#665Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. 185 x 158 x 52 cmEstimate: € 140 / 180 -
#898Von SchierholzEen siervaas van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase de décoration en porcelaine polychrome et doré, décoration de fleurs en haut-relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#262Eugène FehdmerPeriod: 1846-1918“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 65 x 95 cmEstimate: € 600 / 800 -
#767Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.
Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#717Een zittende Guanyin met twee kindjes. Monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
Un Guan Yin assis et deux enfants. Porcelaine monochrome blanche, esprit Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#880Een paar messingen kandelaars.
Une paire de candélabres en laiton.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 30 / 40 -
#355Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een centrale saffier van ± 2 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct et d’un saphir central de ± 2 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 950 / 1100 -
#723Een vaas van glaspasta in de stijl van Murano.
Un vase en pâte de verre style Murano.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#705Corgi Toys“Elevating service ramp”. In originele doos. Bijgevoegd een Land Rover zonder doosje.
”Elevating service ramp”. Emballage d’origine. Nous ajoutons une miniature, Land Rover, sans emballage.No longer availableEstimate: € 60 / 80

