Similar lots by type
-
#488
Een ivoren “doctor’s lady” op houten sokkeltje. Chinees werk. Gemerkt.
Une dame de docteur en ivoire sur socle en bois. Travail chinois. Marqué.No longer availableDim. L:18cmEstimate: € 200 / 300 -
#325
Klein houten beeldje van een staande Boeddha op een gestileerde dubbele lotus. Sri Lanka.
Petite statue en bois d'un Bouddha debout sur un double lotus stylisé. Sri Lanka.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#6
Een gepolychromeerde houten lampenvoet.
Un pied de lampe en bois polychrome.No longer availableDim. h: 120 cm (m.k.)Estimate: € 40 / 50 -
#360
Een kleine, massieve bronzen vastende Boeddha. Hunza, Pakistan.
Un petit Bouddha à jeun en bronze massif. Hunza, Pakistan.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 100 / 150 -
#459
Een houten bedevaartsbeeldje van de Heilige Nilos Stolbenski. Rusland, XIXe eeuw.
Une statuette de pèlerinage en bois de Saint Nilos Stolbensky. Russie, XIXème siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#433
Drie ambachtslieden van gebeeldhouwd en gegraveerd ivoor en kerselaar. Chinees werk naar Japans voorbeeld. Gemerkt.
Trois artisans en ivoire et merisier sculptés et gravés. Travail chinois d'après l'exemple japonais. Marqué.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 600 / 800 -
#413
Bronzen wierookpot. Chinees werk, XIXde eeuw. Met lakzegel voor export.
Pot à encens en bronze. Travail chinois, XIXe siècle. Avec cachet de cire pour l'exportation.No longer availableDim. H:12cmEstimate: € 50 / 80 -
#460
Een houten bedevaartsbeeldje van de Heilige Nilos Stolbenski. Rusland, XIXe eeuw.
Une statuette de pèlerinage en bois de Saint Nilos Stolbensky. Russie, XIXème siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#575
Bronzen pennenkoker met aangehechte inktpot. Oosters werk.
Étui à stylo en bronze avec encrier attaché. Travail oriental.No longer availableDim. L. 19,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#535
Drie houten Boeddhistische beeldjes. Een knielende monnik (Muromachi, Japan), een Indische vrouwenfiguur (Jugarat) en een Guanyin.
Trois statues bouddhistes en bois. Un moine agenouillé (Muromachi, Japon), une figure féminine indienne (Jugarat) et un Guanyin.No longer availableDim. H. 30-29-18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#441
Vier muzikanten van ivoren plaatjes op houten onderstel. Chinees werk naar Japans voorbeeld.
Quatre musiciens de plaques d'ivoire sur socle en bois. Travail chinois d'après l'exemple japonais.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 300 / 400 -
#336
Twee handgemaakte wollen wandtapijtjes. Bolivië en China.
Deux tapisseries en laine faites à la main. Bolivie et Chine.No longer availableDim. 78 x 65, 90 x 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#515
Een gebeeldhouwde houten offerkist in de vorm van een draak met daarop twee polychrome rijstgodinnen. Bali.
Un trésor en bois sculpté en forme de dragon surmonté de deux déesses polychromes du riz. Bali.No longer availableDim. H:42cmEstimate: € 100 / 120 -
#365Pierre-Paul Ketels
Zangvogel op een tak. Smeedijzer. Gesigneerd.
Oiseau chanteur sur une branche. Fer forgé. Signé.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#310
Een Spaanse triptiek met benen heiligenbeelden in reliëf.
Un triptyque espagnol avec des statues en os de saints en relief.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#538
Een niervormig Engels dienblad, versierd met inlegwerk en met messingen handvatten.
Un plateau anglais en forme de haricot, décoré de marqueterie et de poignées en laiton.No longer availableDim. 58 x 40 cmEstimate: € 45 / 50 -
#501
Een gebeeldhouwd houten pleurante naar voorbeeld van het graf van Isabella van Bourbon.
Une pleurante en bois sculpté sur le modèle de la tombe d'Isabelle de Bourbon.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#340
Klein antiek, massief bronzen beeldje van een staande Boeddha (hand manco). Mihintale, Sri Lanka.
Petite statuette antique en bronze massif d'un Bouddha debout (main manco). Mihintale, Sri Lanka.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#493
Een kleine bronzen Boeddha met naga. Cambodja.
Un petit Bouddha en bronze avec naga. Cambodge.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#562
Gesculpteerd stenen vaasje. Versierd met een fries met vogels en bladeren. Pesjawar.
Vase en pierre sculptée. Décoré d'une frise d'oiseaux et de feuilles. Peshawar.No longer availableDim. H. 10 cmEstimate: € 35 / 45 -
#356
Een handgeweven wandtapijt met landschapdecor. Wol.
Une tapisserie tissée à la main avec un décor paysager. Laine.No longer availableDim. 185 x 132 cmEstimate: € 40 / 60 -
#471
Gedreven zilveren vaasje. Perzisch werk, onderaan gemerkt.
Vase mobile en argent. Travail persan, marqué en bas.No longer availableDim. H. 18,5 cmEstimate: € 180 / 220 -
#346
Een Kaukasisch Kelim zadeldeken van wol en zijde, met figuraal decor.
Une couverture de selle kilim caucasienne en laine et soie, avec décoration figurative.No longer availableDim. 102 x 101 cmEstimate: € 120 / 200 -
#481
Bronzen vaasje. Gemerkt met lakzegel van export. China, XIXde eeuw.
Vase en bronze. Marqué du cachet de cire d'exportation. Chine, XIXème siècle.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#592Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
‘O.L.V. over Dijle (Mechelen)’. Een ets. Gesigneerd en genummerd 29/100 buiten de plaat.
‘O.L.V. over Dijle (Mechelen)’. Une eau-forte. Signée et numérotée 29/100 hors de la planche.No longer availableDim. 33,5 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#223
Zes porseleinen menustaanders met rocaille-omlijsting. Er zijn twee paar en twee enkele. Omstreeks 1900. Eén gemerkt Carltonware.
Six supports de menu en porcelaine avec cadre rocaille. Il y a deux paires et deux simples. Circa 1900. L'un marqué Carltonware.No longer availableDim. 10 à 17,5 cmEstimate: € 60 / 90 -
#402
“Schommelend paar” en “Aperitief in de tuin”. Gouache op ivoor. Samen in één lijst.
Couple à la balançoire et Apéritif dans le jardin. Gouache sur ivoire. Ensemble dans un seul cadre.No longer availableDim. 12,5 x 10 (x 2)Estimate: € 300 / 400 -
#183
Acht diverse rechthoekige porseleinen menustaanders. Diverse decors en randbewerkingen. Twee vormen een paar. Eén gemerkt Gien, één Lille, één Limoges.
Huit divers supports de menu rectangulaires en porcelaine. Divers décors et finitions des bords. Deux forment une paire. Un marqué Gien, un Lille, un Limoges.No longer availableDim. 13,5 à 18 cmEstimate: € 160 / 200 -
#111
Een driedelig Napoleon III schouwstel van zwart marmer, bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Met slinger en sleutel.
Une garniture Napoléon III en trois parties en marbre noir, composée d'une pendule et de deux cassolettes. Avec balancier et clé.No longer availableDim. H:45cmEstimate: € 80 / 100 -
#115
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,22 ct.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#376
Een handgeknoopt Turks wollen wandtapijt met geometrisch motief. Anatolië.
Une tapisserie en laine turque nouée à la main avec un motif géométrique. Anatolie.No longer availableDim. 126 x 206 cmEstimate: € 60 / 100 -
#326
Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een levensboom in het decor.
Un tapis oriental en laine noué à la main avec un arbre de vie dans le décor.No longer availableDim. 133 x 86 cmEstimate: € 100 / 120 -
#250
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een saffier van +- 2 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,60 ct. et d'un saphir de +- 2 ct.No longer availableDim. 3,50 gEstimate: € 1350 / 1450 -
#280
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 450 / 550 -
#323Rosenthal
Een glazen designschaal met gekleurd dambordpatroon. Gemerkt. Zeer kleine schilfer aan twee hoekjes.
Un bol en verre design avec un motif en damier coloré. Marqué. Très petit éclat aux deux coins.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 40 / 45 -
#196
Een gefineerde notenhouten speeltafel met uitneembaar speelvlak met aan de ene kant fineer, aan de andere groen vilt en eronder een schaakbord. Onder het kantelblad een opbergruimte.
Une table de jeu en placage de noyer avec surface de jeu amovible avec placage d'un côté, feutre vert de l'autre et un échiquier en dessous. Espace de rangement sous le plateau basculant.No longer availableDim. 95x95x75cmEstimate: € 100 / 120