Similar lots by type
-
#828
Een kleine wandconsole met een roze marmeren blad. Poot gerestaureerd.
Petite console à tablette en marbre rose. Restauration à un pied.No longer availableDim. b: 102 cmEstimate: € 80/120 -
#165
Een eikenhouten buffetkast op vier balusterpoten met drie paneeldeuren in het opzet en vier laden boven vier deuren onderaan. De panelen met gebeeldhouwde scènes en de kap gedragen door twee mannenfiguren.
Un buffet en chêne sur quatre pieds balustres à trois portes panneaux dans la partie supérieure, quatre tiroirs par dessus quatre portes pour la partie inférieure. La corniche est portée par deux figures d’hommes, et les portes panneaux comportent des scènes sculptées.No longer availableDim. 167 x 149 x 54 cmEstimate: € 50/80 -
#607
Een gefineerde kaptafel met twee laden in de gordel.
Coiffeuse en bois de placage ouvrant à deux tiroirs en ceinture.No longer availableDim. b: 101 cmEstimate: € 100/160 -
#821
Een paar design bureaustoelen met beige bekleding. Omstreeks 1980.
Paire de chaises de bureau design recouvertes en beige. Vers 1980.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#649
Een groot Engels bureau met twee ladenblokken en met een kalfslederen blad.
Un grand bureau anglais à deux blocs et une tablette en cuir de veau.No longer availableDim. 205 x 135 cmEstimate: € 400/600 -
#792
Een rokersstoeltje van gescupteerd eikenhout, bekleed met tapisserie.
Une chaise fumoir en chêne sculpté avec un revêtement en tapisserie.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#575
Een mahoniehouten bureau met vijf laden en een kalfslederen blad. Onder het blad twee, eveneens gevacheteerde en uitschuifbare plankjes.
Un bureau en acajou à cinq tiroirs et une tablette en cuire de veau. En dessous de la tablette se trouvent deux étagères avec revêtement vachette.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 300/500 -
#248
Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout met een gebeeldhouwde centrale poot, eindigend in vier voluten.
Table ronde à allonges en acajou au pied central sculpté se terminant en quatre volutes.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#798
Een messingen taartenstaander met een opengewerkt decor van vlinders.
Un présentoir à tartes avec un décor ajouré de papillons.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 50/80 -
#235
Een console met spiegel en stoel in Régencestijl.
Une console avec un miroir, style Régence.No longer availableDim. b: 140 (console) 130 x 82 (spiegel)Estimate: € 200/240 -
#219
Een vitrinekast van notenhoutfineer met drie laden in accolade onderaan.
Une vitrine en bois de placage de noyer à trois tiroirs en accolade en dessous.No longer availableDim. h: 263 cmEstimate: € 160/200 -
#565
Een bureau met renaissance elementen en met twee paneeldeurtjes met wortelnootfineer. Met glazen blad.
Un bureau aux éléments Renaissance, deux portes panneaux et placage de ronce. tablette en verre.No longer availableDim. 160 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#830
Een mahoniehouten haardschermpje, versierd met een fruithouten biesje.
Pare-feu en acajou décoré d’un trait en bois fruitier.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 50/80 -
#205
Een paar piëdestals van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met marmeren blad. Versierd met marqueterie en verguld bronsbeslag.
Deux piédestaux en bois de placage, style Louis XV, tablettes en marbre. Décoration de marqueterie et montures en bronze.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 650/750 -
#832
Een paar gefineerde nachtkastjes met een deurtje en een lade.
Paire de tables de chevet en bois de placage ouvrant à une porte et un tiroir.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 40/50 -
#225
Een Engels breakfront buffet met vier paneeldeuren.
Un buffet breakfront anglais à quatre portes panneaux.No longer availableDim. b: 190 cmEstimate: € 200/300 -
#642
Een eikenhouten koffer. Omstreeks 1800.
Un coffre en chêne. +- 1800.No longer availableDim. b: 134 cmEstimate: € 200/260 -
#645
Een sobere grenenhouten apothekersvitrine met één deur.
Une vitrine de pharmacie en pin, sobre, à une porte.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 80/120 -
#609
Een vitrine van gebeeldhouwd eikenhout in barokke stijl. Omstreeks 1800. Zijruitjes te vervangen.
Une vitrine en chêne sculpté, style Baroque. +- 1800. Vitraux à remplacer.No longer availableDim. h: 207 x 120 x 53 cmEstimate: € 400/600 -
#826
Een mahoniehouten wandconsole in Régencestijl met een wit marmeren blad.
Console en acajou de style Régence à tablette en marbre blanc.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 120/200 -
#168
Een tafel van gesculpteerd eikenhout op voer balusterpoten in H-verbinding. Met zes met leder beklede, bijpassende stoelen.
Une table en chêne sculpté sur quatre pieds balustres à entretoise en forme de H. Six chaises assorties avec revêtement font parties du lot.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#593
Een L-vormig designbureau, bekleed met bruin leder. Met twee laden en een deurtje en met bijpassende bureaustoel.
Bureau design en L recouvert de cuir brun clair. Deux tiroirs et une petite porte. Avec fauteuil de bureau assorti.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#216
Een eikenhouten klapsecretaire in Hollandse stijl met drie laden onder het klapblad en binnenin tien kleine laden, een deurtje en een secreet. XIXe eeuw.
Secrétaire à abattant en chêne de style hollandais ouvrant à trois tiroirs sous l’abattant. L’intérieur à dix petits tiroirs, une porte et un secret. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 145 cmEstimate: € 200/240 -
#422
Een gefineerde salontafel in Régencestijl, versierd met verguld bronsbeslag en het blad sober ingelegd onder glas.
Une table de salon en bois de placage, style Régence, montures en bronze et incrustation sobres dans la tablette, sous verre.No longer availableDim. Ø: 82 cmEstimate: € 150/200
Other lots in this auction
-
#73
Een paar siervazen van zwart en verguld porselein en messing in de stijl van het Sèvresporselein met meerkleurige decors van koppels in cartouches.
Deux vases en porcelaine noir et dorure et laiton, style porcelaine de Sèvres avec des décors polychromes et cartouches.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#166
Een eikenhouten vitrinekast op balusterpoten met onderaan twee gebeeldhouwde paneeldeuren.
Une vitrine en chêne sur pieds balustre à deux portes sculptées.No longer availableDim. 182 x 136 x 46 cmEstimate: € 60/100 -
#578
Een Chinese schotel van grijsgroen crackleware met een reliëfdecor van een draak.
Un plat chinois en crackleware vert et décor en relief d’un dragon.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 80/120 -
#488
Een gebeeldhouwd houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue en bois sculpté ancienne. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 80/120 -
#337
Een verzilverd metalen koffie-en theestel: koffie-en theepot, suiker-en melkpot. We voegen er een dito dienblad aan toe.
Un service à café et thé en métal argenté comprenant une cafetière, une théière, un sucrier et un pot à lait. Nous ajoutons un plateau.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#812
Een zeshoekige Engelse halllantaarn van koper en glas.
Lanterne de vestibule hexagonale anglaise en cuivre et verre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#66
Een gebeeldhouwde armstoel, bekleed met groen fluweel.
Un fauteuil sculpté avec revêtement en velours vert.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#833
Een gedeelte koffieservies van wit en verguld porselein, bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkkan, een kom en vijf kopjes met onderbordjes. Tijdperk Louis-Philippe. Letsels.
Service à café partiel en porcelaine blanche et dorée comprenant une cafetière, sucrier, pot à lait, bol et cinq tasses et soucoupes. Epoque Louis-Philippe. Dégâts.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#735
Een paar guéridons in Regency stijl.
Une paire de guéridons, style Régence.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#280
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en saffier cabochons van ± 0,70 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et de cabochons de saphir pesant ± 0,70 ct.No longer availableDim. 3,21 gEstimate: € 450/550 -
#12
“Pastorale scène”. Gravure. XIXde eeuw.
”Scène pastorale”. Une eau-forte. XIXième siècle.No longer availableDim. 32 x 45,5 cmEstimate: € 20/30 -
#433
Een lot XIXe eeuwse boeken, waaronder de “Memoires du Duc de St-Simon”. Hachette, Paris, 1862 en vele anderen.
Un lot de livres du XIXième siècle, dont “Mémoires du Duc de St-Simon”. Hachette, Paris , 1862.No longer availableEstimate: € 40/50