#588
Een vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal op verzilverde voet.
#666
Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding.
#690
Een serie van vier mahoniehouten stoelen, mooi bekleed. Engels werk.
#305
Een vuursteenpistool.
Un pistolet à silex.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#640
Twee oude aanstekers, waarbij één van Win en één van Dupont.
Deux briquets anciens, un Win et un Dupont.No longer availableDim. l: 5,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#623
#413
#409
Een Aziatisch bronzen beeldje.
#370
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un saphir de +- 0,30 ct. et brillants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 2,55 gEstimate: € 400 / 500 -
#268
Een zilveren kaartdoosje. 800‰
#112
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 100 / 140 -
#81
Een paar art nouveau siervazen van groengepatineerd zamak, versierd met vrouwen, bloemen en vogels. Eén vogeltje afgebroken.
Paire de vases décoratifs Art Nouveau en zamak patiné vert, à décor de femmes, fleurs et oiseaux. Un oiseau cassé.No longer availableDim. h: 40,5 cmEstimate: € 60 / 100