#42M. Van den Berg“Knotwilgen naast het water”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Saules auprès de l’eau”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 30 / 35 -
#226Een bordenkast van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl met twee deuren onderaan en versierd met figuren, hoofdjes, acanthusbladeren en bloemen.
Vaisselier en chêne sculpté de style Renaissance ouvrant à deux portes et décoré de personnages, de têtes, de feuilles d’acanthe et de fleurs.No longer availableDim. 219 x 145 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#735Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#765Een handgeknoopt Perzisch bidkleed.
#513Een Afrikaans masker van gesculpteerd hout.
#107Paul Delvaux/Mira Jacob“Œuvre gravé.” Kunstboek met het volledige gegraveerde oeuvre van Paul Delvaux - gesigneerd met dedicatie gedateerd 1982.
”Oeuvre gravé”. Catalogue raisonné des gravures par Paul Delvaux - signé et dédicacé en 1982.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#276Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een centraal motief.
#20Een parelsnoer van zoetwaterparels met een 18 karaats gouden slot.
#386Twee handgeknoopte Morikarpetjes van wol.
Une paire de lampes chromés en forme d’étriers avec le rebord du dessous en cuire.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 120