#668Een lot porselein in paasthema bestaande uit een bruids-pot in de vorm van een groot ei met in biscuit twee tortelduifjes, twee Putti die een ei dragen en een meisje met mandje naast een ei.
#575Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en koraal
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant cut diamonds weighing approximately +- 0,40 ct. and korel.No longer availableDim. 10,80 g m: 53.Estimate: € 950 / 1100 -
#333Valmazan“Valmazan - Spain”. Een kandelaar in verzilverd metaal voor drie kaarsen gemonteerd om een schaal. Gemerkt.
#61Val Saint LambertEen grote zware kristallen coupe, bordeaux en kleurloos, gemerkt met sticker Val Saint Lambert. Kleine schilferschade aan de voet.
#352Een modern werk, inkt op papier, getekend Zodiak Waterman en gedateerd februari 1988.
A modern work, ink on paper, signed Zodiac Aquarius and dated February 1988.No longer availableDim. 34 x 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#98“L'Ancêtre”. Een gegoten bronzen beeldje op marmeren voet, naar Auguste Moreau.
#715Een notenhouten speeltafel met klapblad.
A walnut game table with drop leaf.No longer availableDim. 78 x 80 x 41,53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#455Een 18 kt geelgouden ring bezet twee briljantjes en opaal.
An 18 kt yellow gold ring set with two brilliants and opal.No longer availableDim. 4,47 g m: 56.Estimate: € 500 / 600 -
#231Karl PaldaEen Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 6 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.
An Art Deco Bohemian crystal cut liqueur set, consisting of 6 glasses and 1 decanter. With geometric decor.No longer availableDim. 24,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
"Still life with fruit." A chromolithograph signed outside the plate by Jan Van Riet, numbered 76/110, and dated 1983.No longer availableDim. 33 x 42 cmEstimate: € 80 / 120