#348Een vintage polychrome porseleinen groep van 2 pauwen. Italiaans werk.
#657Een paar Nanking balustervazen van meerkleurig aardewerk met een decor van krijgers. Eé van de vazen heeft een scheurtje bovenaan de hals.
A pair of Nanking baluster vases in polychrome earthenware with a warriors decoration. One of the vases has a crack at the top of the neck.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#382Jan Vercruysse“God’s Comic”. Spuitbus op doek. Een modernistisch werk voorstellend Elvis Costello. Achteraan gesigneerd Maur-Ice zijnde Antwerpse kunstenaar Jan Vercruysse. Gedateerd 1994.
"God's Comic". Spray paint on canvas. A modernist piece depicting Elvis Costello. Signed on the back Maur-Ice, alias for Antwerp artist Jan Vercruysse. Dated 1994.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#658Een Chinees porseleinen jardinière, famille jaune, met een tweezijdig decor van jonge dames. Gele achtergrond met florale motieven. Onderaan gemerkt.
#323Een lot van 3 art-deco aardewerken stukken bestaande uit een piquefleurs gemerkt Bergen, een karafje gemerkt Coceram en een kannetje van Dubois.
A lot of 3 art deco earthenware pieces consisting of a flower frog marked Bergen, a carafe marked Coceram, and a small jug from Dubois.No longer availableDim. h 24Estimate: € 40 / 60 -
#531Een gesculpteerd Chinees massief houten beeld van een gezeten Bodhisattva.
#368Een lot van 2 Franse Gendarmerie-officier kepies, 1 blauwe en 1 zwarte.
#162“Slag bij Lepanto”. Een schilderij, olieverf op paneel. Oude toeschrijving aan Bonaventura I Peeters.
"Battle of Lepanto." A painting, oil on panel. Formerly attributed to Bonaventura I Peeters.No longer availableDim. 35 x 60,5 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#472Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.
Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas.No longer availableDim. 73 x 46,5 cmEstimate: € 100 / 150