#702Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
#198Een art nouveau jardinière van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk op bijbehorende piëdestal.
An Art Nouveau jardinière in multicolored glazed Flemish earthenware on its matching pedestal.No longer availableDim. h 121 x Ø 40 cmEstimate: € 220 / 280 -
#152Henri De BraekeleerPeriod: 1840-1888“Stilleven varia”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#363Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op florale achtergrond.
A ginger jar of Chinese porcelain with blue on white decor of lucky symbols on a floral background.No longer availableDim. h 22 x Ø 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#364Een beschilderde houten plaquette met Aziatische taferelen.
#111J. Cardona“Scholier”. Een beeldje van donker gepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijstempel.
"Student". A figurine made of dark patinated bronze. Signed and with foundry mark.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 150 / 250 -
#418Een porseleinen Imari sierbord met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A porcelain Imari decorative plate with floral design. Marked at the bottom.No longer availableDim. Ø 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#474Freddy De Vierman“Sion of a Cross”. Een modernistisch werk. Gemengde techniek op papier.
"Sion of a Cross". A modernist piece. Mixed media on paper.No longer availableDim. 124 x 88 cmEstimate: € 200 / 300 -
#391Een olijfgroene Murano vaas.
An olive green Murano vase.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#123Een paar vergulde obelisken met Osmaans Iznik-keramiek en olifanten voet, naar Bernini’s “Pulcin della Minerva”.
A pair of ormolu obelisks with Ottoman Iznik ceramic and elephant foot, inspired by Bernini's "Pulcin della Minerva".No longer availableDim. 64 cmEstimate: € 180 / 220