#87“Bicorne Marine Imperiale”. Een hoed uit de periode van Napoleon III met bijgevoegd een set epauletten in koper en vilt met bijlen en vlammen.
"Bicorne Imperial Navy." A hat from the period of Napoleon III accompanied by a set of copper and felt epaulettes with axes and flames.No longer availableDim. h 12 x l 41 cmEstimate: € 150 / 250 -
#454Een butlerspiegel met vergulde lijst.
A butler's mirror with a gilded frame.No longer availableDim. Ø 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#314“In de keuken”. Een miniatuurtje in een donkere uitbundige kader.
#346Een art-deco krukje met kleurrijke stoffen zitting.
An Art Deco stool with a colorful fabric seat.No longer availableDim. 61 x 59 x 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#329Rudolf Otto Francke“Bärtiger Tiroler”. Olieverf op doek, gesigneerd Rudolf Otto Francke. In vergulde kader.
"Bearded Tyrolean". Oil on canvas, signed by Rudolf Otto Francke. In a gilt frame.No longer availableDim. 25 x 21.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#139Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945“Rue de la Grosse Horloge - Rouen”. Een ets op papier gesigneerd buiten de plaat, J. De Bruycker en gedateerd 1931.
"Rue de la Grosse Horloge - Rouen". An etching on paper signed outside the plate, J. De Bruycker and dated 1931.No longer availableDim. 50 x 35.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#687Een lot van 2 verzilverde presenteerschalen, één op 3 voetjes, de andere op centrale voet met glazen blad.
A lot of 2 silver-plated presentation dishes, one on 3 feet, the other on a central foot with a glass top.No longer availableDim. h 14.5 x Ø 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#169Anna Eva Bergman“Composition”. Een kleurenlitho op papier, buiten de plaat gesigneerd Anna Eva Bergman, genummerd 22/50, uit 1958.
#142Jean ColinPeriod: 1881 - 1961“Église à Knokke”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso getiteld.
"Church in Knokke." A painting, oil on panel. Signed at the bottom, titled on the reverse.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 150 / 250 -
#16Een notenhouten etagère met 4 verdiepen en 1 lade.
#40Een 18 kt witgouden en een 18 kt geelgouden ketting.
An 18 kt white gold and an 18 kt yellow gold necklace.No longer availableDim. 5,67 gEstimate: € 220 / 260