Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ovale gedreven zilveren siermandje met deels ajour decor van oogsten putti. Gemerkt en gehaltekeur 800/1000.
Een ovale gedreven zilveren siermandje met deels ajour decor van oogsten putti. Gemerkt en gehaltekeur 800/1000.

Een ovale gedreven zilveren siermandje met deels ajour decor van oogstende putti. Gemerkt en gehaltekeur 800/1000.

An oval hammered silver decorative basket with partly openwork decoration of harvesting putti. Marked and quality mark 800/1000.
Dim. 38 x 31 cm
SKU: 0703230121.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #121
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #192

    “Landschappen met koeien”. Een paar XIXe eeuwse schilderijen, olieverf op paneel.

    "Landscapes with cows". A pair of XIXth century paintings, oil on panel.
    No longer available
    Dim. 28 x 36 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #432
    Frank Mortelmans
    Period: 1898-1986

    “Portret van man met hoed”, pastel op papier, afgebeeld portret van man met hoed en kostuum, gesigneerd onderaan “F Mortelmans, augustus 1941” bijschrift “als blijk van genegenheid en oorlogsjaren Krijgsgasthuis”.

    "Portrait of man with hat", pastel on paper, depicted portrait of man with hat and suit, signed at the bottom "F Mortelmans, August 1941" caption "as a token of affection and war years War Hospital".
    No longer available
    Dim. 53 x 41cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #2
    Maurits Bilcke

    “Haan”. Een Inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 1942.

    "Rooster". An Ink Drawing. Signed and dated 1942.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #256

    Een klein buffet met twee dubbelgebogen deuren. Engeland, tijdperk Edward VII. Een deurpaneel met barst.

    A small buffet with two double arched doors. England, era Edward VII. A door panel with a crack.
    No longer available
    Dim. 114 x 98 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #553

    Een zijden kleedje. Verkleuring.

    A silk rug. Discoloration.
    No longer available
    Dim. 210 x 134 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #174
    M De Beul
    Period: 1821 - 1876

    “Zittende man, tabaksnuivend”, schilderij olie op doek, gedateerd 1973, gesigneerd “M. De Beul”

    “Sitting man sniffing tobacco”, painting oil on canvas, dated 1973, signed “M. De Beul."
    No longer available
    Dim. 58 x 48cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #16

    Een armstoel van notenhout in Lodewijk XV-stijl. Bekleed met grijsgroen fluweel.

    A Louis XV style walnut armchair. Lined with grey-green velvet.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 40
  • #423

    Twee Afrikaanse hoofden van keramiek.

    Two African ceramic heads.
    No longer available
    Dim. h28cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #617
    Fang

    Masker in gesculpteerd hout met resten van beschildering, Fang, Gabon.

    Mask in sculpted wood with remnants of painting, Fang, Gabon.
    No longer available
    Dim. 36 x 24cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #396

    Een begin 20ste eeuwse vitrinekastje met enkele deur en metalen rekje bovenaan. Op wieltjes, met sleutel.

    An early 20th century display cabinet with a single door and a metal rack at the top. On wheels, with key.
    No longer available
    Dim. 92 x 51 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #472
    Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    “Maria, Maria Magdalena en Johannes onder het kruis”, “Christus”, lot van 2 pentekeningen op papier. Opgekleefd en ingelijst.

    "Mary, Mary Magdalene and John under the cross" "Christ" lot of 2 pen drawings on paper. Mounted and framed.
    No longer available
    Dim. 33 25,5cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #235

    Een korte pijp met kleine porseleinen kop versierd met een jonge vrouw. Mooie gedraaid en gebeeldhouwd en gedraaid houten steel. Hoornen mondstuk, zilveren of verzilverd metalen deksel.

    A short pipe with a small porcelain cup decorated with a young woman. Beautiful turned and sculpted and turned wooden handle. Horn mouthpiece, silver or silver-plated metal cover.
    No longer available
    Dim. L:23 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More