#131Bottega VenetaEen licht paarse lederen handtas. Gemerkt en met originele stofzak. Made In Italy.
#172“Stilleven met druiven en perziken”. Olieverf op doek (herdoekt). Gemonogrammeerd en toegeschreven aan Charles Thomas Bale. (AID1732).
Still life with grapes and peaches. Oil on canvas (repainted). Monogrammed and attributed to Charles Thomas Bale. (AID1732).No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 500 / 800 -
#287Een olielamp van kobaltblauw porselein met bloemendecor en met koperen monturen. Met lampenglas. Op elektriciteit.
An oil lamp of cobalt blue porcelain with floral decoration and copper mounts. With lamp glass. Converted to electricity.No longer availableDim. H. 59 cmEstimate: € 40 / 50
#255Een uit één stuk hout gesculpteerd beeld van Sint-Rochus met hond.
A sculpture carved from a single piece of wood depicting Saint Roch with a dog.No longer availableDim. h 89 cmEstimate: € 200 / 300 -
A polychrome wooden sculpture of Saint Anthony on a wooden base.No longer availableDim. 145 - 170 cmEstimate: € 300 / 500 -
#291Een beeld van een koppel op het veld in aardewerk. Onderaan genummerd.
#152Jan van BeersPeriod: 1852-1927“Dame met bloemenmand”. Een schilderij, olieverf op doek, gemaroufleerd. Onderaan gesigneerd.
#85Een zilveren ontbijtsetje, bestaande uit drie lepeltjes met vermeil (Tiffany Sterling 872), twee schaaltjes, een kopje (gedeukt), eierdopje en bekertje.
A silver breakfast set, consisting of three gilded spoons (Tiffany Sterling 872), two small dishes, a cup (dented), an egg cup, and a small cup.No longer availableDim. 231,25 gEstimate: € 120 / 160 -
#740Een eikenhouten gatelegtafeltje met 6 poten.
#508Een bronzen beeld van een zittende panter.
A bronze statue of a sitting panther.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 550 / 650 -
#66Een zwaar geaderde marmeren piëdestal met bronzen decoratie op één kant.
#487Een Chinees porseleinen tulpenvaas met 5 verdiepen op sokkel, blauw-wit met floraal decor.
A Chinese porcelain tulipiere with 5 tiers on a pedestal, blue and white with floral decoration.No longer availableDim. 85 x 27 x 27 cmEstimate: € 1750 / 2250 -
#263GilsEen vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.
#414Han KrugPeriod: 1890-1977“Berk aan de stroom.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1954.
"Birch by the river." Oil on canvas. Signed. Dated 1954.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 100