#382
Een spiegel in goudgepatineerde houten lijst.
Miroir en bois doré.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 80 / 100 -
#720
Een mahoniehouten psychespiegel met onderaan een lade.
#759
Een achthoekige houten spiegel in schildpadimitatie.
#182
Grand trumeau en bois richement sculpté décoré de fruits sur les montants et coiffé d’un écusson flanqué de dragons et surmontant une tête de satire.No longer availableDim. 160 x 111 cmEstimate: € 200 / 240
#646
Naaitafel van gemarquetteerd en zwartgebeitst hout. Tijdperk Napoléon III. Enige slijtage aan het fineer.
Table à ouvrage en bois marquetté et noirci. Epoque Napoléon III. Quelques usures au placage.No longer availableDim. H. 77 cmEstimate: € 100 / 180 -
#635
Een zwarte damesjurk met bijpassende vest versierd met pailletten. letsels.
#240
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et d’un rubis central de ± 2 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#185
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 4,79 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#578
Paar Chinese blauwe porseleinen olifanten. Klein letsel aan een slagtand.
Deux éléphants bleus en porcelaine de Chine. Petit dégât à la défense.No longer availableDim. H. 29,5 cmEstimate: € 260 / 300 -
#46
Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
#594
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Kleine slijtage.
No longer availableDim. L. 23,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#49de Kat
#205
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1 ct et d’une émeraude en baguette de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 7,74 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#666
Een lage commode met twee kleine en een grote lade.
#73
Een vaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van Murano.
Vase en pâte de verre polychrome dans le style de Murano.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 65 / 75