#759Een achthoekige houten spiegel in schildpadimitatie.
Grand trumeau en bois richement sculpté décoré de fruits sur les montants et coiffé d’un écusson flanqué de dragons et surmontant une tête de satire.No longer availableDim. 160 x 111 cmEstimate: € 200 / 240 -
#382Een spiegel in goudgepatineerde houten lijst.
Miroir en bois doré.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 80 / 100 -
#720Een mahoniehouten psychespiegel met onderaan een lade.
Psyché en acajou. Le bas ouvrant à un tiroir.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 100 / 120
#421Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit twee hoornvaasjes, een buikvaasje en een gemberpot.
Un lot de faïences de Delft, comprenant deux cornettes, un vase pansu et un pot à gingembre.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#486Een gesculpteerde kamferhouten koffer. Indonesië. Gedecoreerd met figuren, vogels en draken.
Un coffre à camphre sculpté. Indonésie. Décoration de dragons, oiseaux et figures.No longer availableDim. 93 x 50 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#34W. RionEen miniatuur van een een militair uit de XIXe eeuw. Gesigneerd.
Une miniature représentant un militaire du XIXième siècle. Signée.No longer availableDim. 8,5 x 6,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#586Een Engels bureau met drie laden in de gordel en een kalfslederen blad.
#249Jan Cockx“Boot op de stroom.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateau sur l’eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 43 x 50 cmEstimate: € 120 / 160 -
Un grand lot d'objets divers en métal argenté, dont des plats, une chocolatière, argenterie d'hôtel, etc.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#667Olie-en azijnstel met twee karafjes.
#375Een barometer van gesculpteerd hout.
Baromètre en bois sculpté.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#350Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Un tapis persan. Noué main.No longer availableDim. 219 x 111 cmEstimate: € 60 / 100