Similar lots by type
-
#352Een naar boven spits toelopende spiegel van goudgepatineerd hout.
Un miroir en forme d’arcade en bois patiné doré.No longer availableDim. 114 x 83 cmEstimate: € 120 / 180 -
#524Een spiegel van geslepen glas in Art Deco stijl.
Miroir en verre taillé de style art déco.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 120 / 150 -
#749Een wandspiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl.
Miroir mural en bois doré de style Louis XV.No longer availableDim. 65 x 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#389Een wandspiegel van gesculpteerd eikenhout.
Miroir en chêne sculpté.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#362Een barokke spiegel van gebeeldhouwd notenhout.
Un miroir en noyer sculpté de style baroque.No longer availableDim. 83 x 58 cmEstimate: € 100 / 180 -
#765Een staande spiegel van gesculpteerd en verguld hout.
Un miroir en bois sculpté et doré.No longer availableDim. 150 x 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#448Een maanvormige spiegel in een kader van gesculpteerd eikenhout in de vorm van een arend. Punt van het glas beschadigd.
Miroir en forme de lune dans un cadre en chêne sculpté en forme d’aigle. Le bout du verre accidenté.No longer availableDim. b: 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#759Een ovale spiegel van verguld hout, versierd met rozen.
Miroir ovale en bois doré décoré de roses.No longer availableDim. 48 x 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#354Een spiegel van gebeeldhouwd eikenhout met een bloemenguirlande aan weerskanten.
Miroir en chêne sculpté décoré d’une guirlande de fleurs aux deux côtés.No longer availableDim. 156 x 93 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#781Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Louis III-stijl.
Un fauteuil en noyer sculpté style Louis III.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#379Een spiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableDim. 70 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#378Een koffie- en theeservies van meerkleurig en verguld porselein in Louis-Philippestijl, versierd met figuren.
Service à thé et à café en porcelaine polychrome et doré de style Louis-Philippe. Décoré de personnages.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#284Een paar bloemenstillevens. Olieverf op doek. Resp. gesigneerd ‘Van Nimmen’ & ‘Scheer’.?
Deux natures mortes aux fleurs. Huile sur toile. Signées ‘Van Nimmen’ et ‘Scheer’.No longer availableDim. 46 x 36 & 50 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#492“Vrouwenfiguur met duiveltjes”. Aquarel en inkt op papier. Draagt een handtekening: “Nicolas Pribyzoff” en gedateerd 1921.
“Femme aux petits diables”. Aquarelle et encre sur papier. Porte une signature: “Nicolas Pribyzoff” et la date 1921.No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#279C. Sohn Jr.“De hofmaking”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd ‘Dusseldorf, 1881’.
“Courtiser”. Une lithographie. Signée et datée “Dusseldorf, 1881”.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#601Yaacov Agam“Compositie”. Een zeefdruk. Israelische school. Gesigneerd en gnummerd 88/180.
“Composition”. Une sérigraphie. Ecole israélite. Signée et numérotée 88/180.No longer availableDim. 73 x 73 cmEstimate: € 400 / 450 -
#745Een merkwaardig halfrond meubeltje met een centraal opbergvak onder twee kwartronde draailades en met een klapblad.
Un petit meuble remarquable en demi cercle à abattant avec rangement central, deux tiroirs en quart de rond.No longer availableDim. 65 x 54 x 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#288Een Madonna met Kind van gebeeldhouwd eikenhout. Gotische stijl, einde XIXde eeuw.
Une Vierge à l’Enfant en chêne sculpté de style gothique. Fin XIXième siècle.No longer availableDim. H. 55,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#405Lancôme“Trésor”. Een parfum van 15 ml.
“Trésor”. Un parfum de 15 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#570Een naamkaartjeshouder van parelmoer, een doosje van schildpad en een paar broches e.a.
Un porte cartes de visite en nacre, une petite boite en écaille et quelques broches.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#784Een houten wandconsole in transitionstijl met één lade.
Console en bois de style Transition ouvrant à un tiroir.No longer availableDim. b: 83 cmEstimate: € 120 / 200

