#646
#729
Een wandspiegeltje van verguld en gepolychromeerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Miroir en bois doré et polychromé de style Louis XV.No longer availableDim. 68 x 41 cmEstimate: € 30/40
#642
Een houten Afrikaans masker. Bembe, Democratische Republiek Congo.
Masque en bois sculpté. Bembe, République Démocratique du Congo.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 60/80 -
#498Märklin
Petite locomotive et quatre wagons de la Compagnie des Ciments Belges, complets avec une boîte contenant de la pierre bleue. N° 2848. Boîte d’origine, comme neuf.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#148Jean GarnierPeriod: 1853 - 1910
#612
Een ‘Batak’ zwaard met houten schede. Indonesië.
#523
#462Hugo Claus
“Abstract hoofd”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
#538
#93
Twee houten dozen in twee formaten met lederen bekleding.
#168Hochlöch (?)
“Laïs”. Beeld van terracotta. Gesigneerd en genummerd 339.
#374
“De oogst”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Klein letsel.
“La moisson”. Huile sur toile. Illisiblement signée. Petit dégât.No longer availableDim. 33 x 49 cmEstimate: € 30/50 -
#240
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 6,80 gEstimate: € 1600/1800 -
#624
Madonna met kind. Hoogreliëf van terra cotta in metalen lijst. Gemonogrammeerd L.V. Jaren zestig.
Vierge à l’Enfant. Relief en terre cuite dans un cadre en métal. Monogrammé L.V. Années 60.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 40/50