Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met vier tapse poten. XIXe eeuw.

Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met vier tapse poten. XIXe eeuw.

Table ovale en placage d’acajou sur quatre pieds fuseaux. XIXe siècle.
Dim. 126 x 108 cm
SKU: 2306200594.
Category: Meubel.
Auction day: 24 June 2020 19:00
Catalogue #594
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #813

    Een grijsgepatineerd bijzetkastje met zes laden.

    Meuble d’appoint patiné gris ouvrantà six tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #790

    Een plexiglazen console.

    Une console en plexiglas.
    No longer available
    Dim. 73 x 115 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #795

    Een vitrinekast met twee glijdende deuren.

    Vitrine à deux portes glissantes en verre.
    No longer available
    Dim. 147 x 75 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #796

    Een rond bijzettafeltje op centrale poot.

    Une table d'appoint ronde sur pied central.
    No longer available
    Dim. Ø: 46; h: 65 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #716

    Een kwartrond bibliotheektrapje met vier gevacheteerde treden.

    Un escalier de bibliothèque quart-rond avec quatre marches doublées.
    No longer available
    Dim. h: 123 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #814

    Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.

    Suite de quatre chaises de style Louis-Philippe recouvertes de velours rouge.
    No longer available
    Dim. H. 86 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #756

    Twee verschillende bijzetstoelen van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.

    Deux chaises d'appoint en bois patiné blanc style Louis XV différentes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #812

    Een messingen tafeltje met groen marmeren blad.

    Petite table en laiton à tablette en marbre vert.
    No longer available
    Dim. 79 x 49 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #799

    Een lederen Chesterfield. Zeer lichte slijtage.

    Chesterfield en cuir foncé. Légères usures.
    No longer available
    Dim. b: 200 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #804

    Een antieke notenhouten tafel. Met verlengblad.

    Table ancienne en noyer. Avec allonge.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #700
    Cassina, Italia

    Twee fauteuils van verchroomd metaal en leder, LC2, naar ontwerp van Le Corbusier.

    Deux fauteuils en métal chromé et cuir, LC2, dessinés par Le Corbusier.
    No longer available
    Dim. 70 x 70 x 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #806

    Een bijzettafel van gefineerd hout met twee neerklapbare zijvlakken, versierd met ingelegde biezen. Twee laden in de gordel. Vroeg XIXe eeuw.

    Table d’appoint en bois de placage avec deux abattants, décorée d’incrustations. Deux tiroirs en ceinture. Début XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 85 + 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #800

    Een lederen Chesterfield. Zeer lichte slijtage.

    Chesterfield en cuir foncé. Légères usures.
    No longer available
    Dim. b: 200 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #780

    Een armstoel van zwartgelakt en goudgepatineerd hout in directoire-inspiratie

    Un fauteuil en bois laqué noir et patiné or d'inspiration Directoire.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #809

    Een antieke notenhouten koffer op sledepoten.

    Coffre en noyer ancien sur pieds patins.
    No longer available
    Dim. 33 x 40 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #770

    Een donkergepatineerde berkenhouten tafelvitrine. Patine te vernieuwen.

    Vitrine de table en bouleau patiné foncé. Patine à renouveler.
    No longer available
    Dim. 53 x 60 x 60 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #766

    Een kastanjebruin gelakt art-deco cafétafeltje.

    Une table de café art-déco laquée marron châtaigne.
    No longer available
    Dim. 60 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #776

    Een paar kleine notenhouten stoeltjes met gebogen rug en versierd met zwanenkoppen. Tijdperk Empire. Eén met gebarsten rugpaneeltje.

    Paire de petites chaises en noyer à dossier incurvé et décorées de têtes de cygne. Epoque Empire. Une à dossier fissuré.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #666

    Een kleine commode in Lodewijk XV-inspiratie, versierd met bloemenmarquetterie.

    Une petite commode Louis XV à décor de marqueterie florale.
    No longer available
    Dim. 77 x 62 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #736

    Een goudgepatineerd houten bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl.

    Table d'appoint en bois de style Louis XVI patiné or.
    No longer available
    Dim. 38 x 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #782

    Een groengepatineerde bijzettafel op wieltjes.

    Une table d'appoint patine verte sur roulettes.
    No longer available
    Dim. 98 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #794

    Een kwartrond hoekkastje met één deur en een marmeren blad. Het geheel versierd met inlegwerk van verschillende houtsoorten. Deur opnieuw te bevestigen. Tijdperk Directoire.

    Encoignure en quart de lune avec une porte et avec tablette en marbre. Décor d’incrustations de différents sortes de bois. Porte détachée. Epoque Directoire.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #784

    Een schildersezel in Lodewijk XV-stijl van goudgepatineerd hout.

    Chevalet de style Louis XV en bois patiné or.
    No longer available
    Dim. h: 193 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #798

    Een lederen Chesterfield. Zeer lichte slijtage.

    Chesterfield en cuir foncé. Légères usures.
    No longer available
    Dim. b: 200 cm
    Estimate: € 300 / 350

Other lots in this auction

  • #307

    Een lot van negen verschillende wandelstokken, waarbij enkele met been en hoorn.

    Lot de neuf cannes différentes, certaines avec os et corne.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 120
  • #138

    Een Russisch icoon met afbeeldingen van de presentatie van Christus en diverse Heiligen. Lichte schade aan de beschildering.

    Une icône russe représentant le Christ et divers saints. Légers dégâts au tableau.
    No longer available
    Dim. 30 x 26 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #816
    Capodimonte

    Een spiegel in porseleinen lijst, versierd met meerkleurige bloemen in reliëf.

    Miroir à cadre en porcelaine décoré de fleurs multicolores en relief.
    No longer available
    Dim. 67 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #526

    Een antiek geweven tapijt in de geest van Aubusson.

    Un tapis ancien tissé dans l'esprit d'Aubusson.
    No longer available
    Dim. 300 x 210 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #269
    L. Rousseaux

    “De waarzegster”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1833.

    La diseuse de bonne aventure . Aquarelle sur papier. Signée et datée 1833.
    No longer available
    Dim. 23 x 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #226

    Een gefineerde vierdeurskast met een uitschuifbaar blad en versierd met verguld bronsbeslag. Tijdperk Empire.

    Armoire à quatre portes en bois de placage, avec tirette et décorée de bronzes dorés. Epoque Empire.
    No longer available
    Dim. 195 x 116 x 48 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #59
    Jean Pons
    Period: 1913 - 2005

    “Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd op 99 exemplaren en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.

    Compositions . Deux lithographies. Toutes deux signées, numérotées à 99 exemplaires et datées 50 & 51 respectivement.
    No longer available
    Dim. 39,5 x 57 & 41 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #144
    Félix Van Den Eycken

    “Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Belgische school, XIXe eeuw. Achteraan gedateerd 1892.

    Portrait de jeune fille . Huile sur toile. Signé. Ecole belge du XIXe siècle. Dos daté 1892.
    No longer available
    Dim. 65 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #441
    Lladro

    “Bejaard burgerpaar”. Porseleinen groep. Gemerkt onderaan. Metalen handvat van parasol ontbreekt.

    Couple bourgeois âgé . Groupe de porcelaine. Marqué en bas. Manche en métal du parapluie manquant.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #741

    Een grote tinnen schotel met een gegraveerde versiering met wapenschild. Gemonogrammeerd S.G. en met onleesbare keuren.

    Un grand plat en étain à décor gravé avec armoiries. Monogrammé S.G. et avec poinçons illisibles.
    No longer available
    Dim. Ø 56 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #763

    Een kraagvaasje van Japans porselein, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Un vase à col en porcelaine japonaise, décoré d'un décor floral multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #259
    Jozef Posenaer
    Period: 1876-1935

    “Portret van een oudere man”. Olieverf op doek. Gesigneerd voor- en achteraan.

    Portrait d'un homme âgé . Huile sur toile. Signée recto et verso.
    No longer available
    Dim. 55 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More