#476Een handgeknoopt Perzisch tapijt met een levensboom in het decor.
#563Een Chinese dekselpot van powder-blue porselein. Tijdperk Qinglong. Deksel gerestaureerd.
#580Een handgeknoopt Kaukazisch karpet met decor van vogels.
Carpette Caucaze en laine à décor d’oiseaux. Nouée main.No longer availableDim. 201 x 117 cmEstimate: € 80 / 100 -
#684“Vlakkencompositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening achteraan “Crippa 70”.
Composition de surface . Huile sur toile. Signature d'ours au dos Crippa 70 .No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#474Raphaël MoharPeriod: 1906 - 1962“Nature morte cubiste”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1956. Notitie op de verso: Vroegere collectie Baron Roger Avermaete.
Nature morte cubiste . Huile sur panneau. Signée et datée 1956. Note au dos: Ancienne collection Baron Roger Avermaete.No longer availableDim. 121 x 63 cmEstimate: € 200 / 240 -
#346Een schildersezel.
Un chevalet.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#119“Bloemen”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
Fleurs . Technique mixte. Signé.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#400Micheline Minne“Opgaande trap in groen en blauw”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd.
Escalier en vert et bleu . Huile sur toile. Signé au dos.No longer availableDim. 110 x 95 cmEstimate: € 40 / 60 -
#519Silva“Appels”. Olieverf op vijfentwintig individuele stukjes canvas. Gesigneerd.
Pommes . Huile sur vingt-cinq pièces individuelles de toile. Signé.No longer availableDim. 90 x 12à cmEstimate: € 200 / 260 -
#536Een witgepatineerde smeedijzeren tuinset, bestaande uit een tafeltje met vijf klapstoeltjes.
#468Een gepolychromeerde stenen Nepalese Boeddha.
Un Bouddha népalais en pierre polychrome.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 100