Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ovale vaas van zwart glas. Omstreeks 1950.

Een ovale vaas van zwart glas. Omstreeks 1950.

Un vase ovale en verre noir. Vers 1950.
Dim. 18 x 30 cm
SKU: 1512200048.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #48
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #63

    Een paar aardewerken jardinières met een reliëfdecor van palmen op een lichtblauwe achtergrond. Eén met randschilfer.

    Paire de jardinières en faïence à décor en relief de palmiers sur fond bleu clair. L'une à éclat.
    No longer available
    Dim. Ø: 18 cm h: 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #580

    Een handgeknoopt Kaukazisch karpet met decor van vogels.

    Carpette Caucaze en laine à décor d’oiseaux. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 201 x 117 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #193

    “Danseres”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van David Williams-Ellis.

    Danceuse . Une statue en bronze sur un piédestal en pierre bleue d'après une œuvre de David Williams-Ellis.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #93
    Goebel, Germany

    “Jump for joy” & “Count me in”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. Nrs. 2084 A & -B.

    Jump for joy & Count me in . Une paire de figurines en biscuit multicolores de la série par M.I. Hummel. Toutes deux marquées en bas. Nos 2084 A & -B.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 18 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #456

    28 sterling zilveren munten “Olympics”. Canada, 5 en 10 CAD, telkens 14 stuks. Recto Elizabeth II, verso diverse sporten.

    28 pièces en argent sterling. “Olympics”. Canada, 5 et 10 CAD, chaque fois 14 pièces. Recto Elizabeth II, verso sports divers.
    No longer available
    Dim. 1020 g
    Estimate: € 400 / 600
  • #161

    “Danseres”. Een bronzen beeld op sokkel van meersoortig marmer. Naar een werk van Chiparus.

    Danceuse . Une sculpture en bronze sur un socle en marbre multicolore. D'après une œuvre de Chiparus.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #299

    “Landschap met stormachtige lucht”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd.

    Paysage avec un ciel orageux . Huile sur panneau. Signé et daté illisiblement.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #136

    Een paar gefineerde ronde nachtkastjes in art decostijl met twee laden.

    Paire de tables de chevet rondes en placage Art Déco à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 400 / 440
  • #572
    Jorge Flores
    Period: 1934 - 2008

    “Paisaje lunar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1989.

    Paisaje lunar . Huile sur panneau. Signé et daté 1989 au dos.
    No longer available
    Dim. 82 x 122 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #109
    Val Saint-Lambert

    Een geslepen kristallen punchstel met vergulde rand en punchlepel. Onderaan gemerkt. Voor 12 personen.

    Une garniture en cristal taillé serti d'un rebord doré et d'une cuillère à punch. Marqué en bas. Pour 12 personnes.
    No longer available
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #367

    Een lot van zeven boeken met betrekking tot moderne kunst: - “De generatie van 1900” - “Hedendaagse schilderkunst in België” - “Magisch realisme in nederland”. - “Kontrasten 47/67” - “Marc Chagal” - “Moderne schilderkunst” - “50 jaar moderne kunst”.

    Un lot de sept livres liés à l'art moderne: - “De generatie van 1900” - “Hedendaagse schilderkunst in België” - “Magisch realisme in nederland”. - “Kontrasten 47/67” - “Marc Chagal” - “Moderne schilderkunst” - “50 jaar moderne kunst”.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #163
    Emile Picault
    Period: 1833 - 1915

    “Chevrière”. Een beeld van bruingepatineerd brons op rood marmeren sokkel. Gesigneerd.

    Chevrière . Une statue de bronze patiné brun sur un socle en marbre rouge. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 900 / 1000
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More