Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ovale vaas van zwart glas. Omstreeks 1950.

Een ovale vaas van zwart glas. Omstreeks 1950.

Un vase ovale en verre noir. Vers 1950.
Dim. 18 x 30 cm
SKU: 1512200048.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #48
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #114

    Een spiegel van verguld hout.

    Miroir en bois doré.
    No longer available
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #251

    “Auf Reisen”. Een bronzen beeldje op marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd ‘Beck’.

    Auf Reisen . Une statue en bronze sur un socle en marbre. Signée au dos Beck .
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #529
    Marianne Rouws
    Period: °1943

    “Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘93. Glas gebroken.

    Composition . Technique mixte sur papier. Signé et daté 93. Verre brisé.
    No longer available
    Dim. 86 x 59 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #543

    Een Guan Yin van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc-de-Chine.

    Un Guan Yin en porcelaine blanche monochrome dans l'esprit des Blancs-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #139
    Paul Schouten

    “Oogsttafereel met een hooiwagen met twee paarden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Scène de récolte avec un chariot à foin avec deux chevaux . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 78 x 115 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #16

    “Liggende man”. Een sanguinetekening op papier. XVIIIe eeuw.

    ”Homme couché”. Une sanguine sur papier. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 23 x 12 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #697

    Een lot van drie karaffen, waarbij één kristallen en twee glazen (twee doppen onderaan beschadigd) en een oude Engelse sodafles van blauw glas.

    Un lot de trois carafes, un en cristal et deux en verres (deux bouchons endommagés au fond) et une vieille bouteille de soda en verre bleu anglais.
    No longer available
    Dim. h: 20 - 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #276

    Een niervormig bijzetmeubeltje van gefineerd hout met twee laden en een roze marmeren blad.

    Une table rognon d'appoint en bois de placage avec deux tiroirs et une tablette en marbre rose.
    No longer available
    Estimate: € 65 / 80
  • #177
    Charles Anfrie
    Period: 1833 - 1905

    “La pêcheuse”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    La pêcheuse . Une statue de bronze patiné brun. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #459

    “Het levenswiel” & “Voorstellingen uit het leven van Boeddha”. Twee tankas op doek.

    La roue de la vie et Représentations de la vie de Bouddha . Deux tankas sur toile.
    No longer available
    Dim. 44 x 34 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #5

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een koraal.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un corail.
    No longer available
    Dim. 3,13 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #569

    Een collage op vijf papieren panden tussen glas. Achteraan over het geheel gesigneerd en gedateerd 1995.

    Un collage sur cinq panneaux de papier entre verre. Signé au dos et daté 1995.
    No longer available
    Dim. 78 x 18 cm (5)
    Estimate: € 100 / 160
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More