Other lots in this auction
-
#122“Madonna met kind”. Een gepolychromeerd plaasteren hoogreliëf.
Vierge à l'enfant. Haut-relief en plâtre polychrome.No longer availableDim. 54 x 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#342Een Thais naaldwerk met gouddraad en glazen pareltjes.
Un ouvrage thaïlandais avec du fil d'or et des perles de verre.No longer availableDim. 42 x 38 cmEstimate: € 35 / 45 -
#110Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,42 ct.No longer availableDim. 6,84 gEstimate: € 900 / 1000 -
#357Een kom en een vaas van Chinees porselein, versierd met blauw op witte decors.
Un bol et un vase en porcelaine de Chine, décorés de décors bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 26 & 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#139A. Dandoy“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1925. Naar voorbeeld van Wiertz uit 1840.
Portrait de femme. Huile sur toile. Signée et datée 1925 au dos. D’après l'exemple de Wiertz de 1840.No longer availableDim. 66 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#467Een verguld messingen luchter met bladeren, versierd met glazen kraaltjes.
Lustre en laiton doré à feuilles, orné de perles de verre.No longer availableDim. H:35cmEstimate: € 40 / 50 -
#22Een fijn handgeschilderd Italiaans miniatuur op ivoor. Onleesbaar gesigneerd. Omstreeks 1800.
Une belle miniature italienne peinte à la main sur ivoire. Signée illisiblement. Vers 1800.No longer availableDim. 12 x 10 cmEstimate: € 380 / 400 -
#180Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,52 ct.No longer availableEstimate: € 350 / 400 -
#365Pierre-Paul KetelsZangvogel op een tak. Smeedijzer. Gesigneerd.
Oiseau chanteur sur une branche. Fer forgé. Signé.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#574Leonardo TorfsPeriod: 1927 - 2020“Zalige rust”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 31/50 buiten de plaat.
Repos bienheureux. Une lithographie. Signée et numérotée 31/50 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 23,5 x 17,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#480Een ronde tafel met vier laden en met lederen blad.
Une table ronde avec quatre tiroirs et un plateau en cuir.No longer availableDim. Ø: 108 cmEstimate: € 50 / 75 -
#299Een lot van drie ingekleurde gravures met betrekking tot het oude Rome.
Un lot de trois gravures en couleurs liées à la Rome antique.No longer availableDim. 16,5 x 27cmEstimate: € 60 / 100

