Other lots in this auction
-
#257Val Saint-Lambert
Drie diverse kleine vazen van geslepen kristal, in de massa deels groen gekleurd. Onderaan gemerkt.
Trois petits vases divers en cristal taillé, en partie teinté vert dans la masse. Marqué sous la base.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 60/80 -
#453Maria Innocentia Hummel
“Zelfportret”. Buste van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en Exclusive Special Edition n° 3.
"Autoportrait". Buste en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas et Edition Spéciale Exclusive n° 3.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 30/35 -
#616
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 203 x 143 cmEstimate: € 80/100 -
#443Maria Innocentia Hummel
“Am Scheideweg”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 331.
"Suis Scheideweg". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 331.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 60/80 -
#563Maria Innocentia Hummel
“Apple tree girl”. Een schemerlampje met twee kindjes bij een boom. Ed. Goebel. Gesigneerd en genummerd 229. Hoogte zonder montuur.
"Fille aux pommiers". Une lampe crépusculaire avec deux enfants près d'un arbre. Éd. Goebel. Signée et numérotée 229. Hauteur sans monture.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 40/60 -
#400
Een 24 K geelgouden ring bezet met jade steen.
Une bague en or jaune 24 carats sertie d'une pierre de jade.No longer availableDim. 7,76 gEstimate: € 700/800 -
#327Val Saint Lambert
Een karafje en een parfumverstuiver van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une carafe et un vaporisateur de parfum en cristal taillé incolore. Marqué.No longer availableDim. h: 14 & 17 cmEstimate: € 40/50 -
#451
Een liggende eland van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt.
Un orignal couché en porcelaine blanche monochrome. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120/140 -
#366
Twee kleine handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
Deux petits tapis orientaux en laine noués à la main.No longer availableDim. 158 x 88 & 137 x 102 cmEstimate: € 40/60 -
#305
Een grote messingen samovar.
Un grand samovar en laiton.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 35/45 -
#674
“De Zeemeermin”. Een modern beeldje van aardewerk op een houten sokkel.
"La sirène". Une figurine en poterie moderne sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35/45 -
#126
Een notenhouten tweedeursvitrinekast in Hollandse stijl met drie laden onderaan en op leeuwenpoten. XXe eeuw.
Vitrine hollandaise à deux portes en noyer avec trois tiroirs en partie basse et sur pattes de lion. XXe siècle.No longer availableDim. 230 x 195 x 45 cmEstimate: € 200/300