Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ovalen spiegel in geslepen glas met verguld houten kader en florale ornamenten.

Een ovale spiegel in geslepen glas met verguld houten lijst en florale ornamenten.

An oval mirror in cut glass with a gilded wooden frame and floral ornaments.
Dim. 126 x 81 cm
SKU: 1604240072.
Categories: Glas, Hout, Spiegel.
Auction day: 16 April 2024 19:00
Catalogue #72
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #175

    Een grote design eet-vergadertafel.

    A large design dining-conference table.
    No longer available
    Dim. 74 x 240 x 100 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #195

    Een zwartgelakt houten marqueterie bureau met verguld bronzen ornamenten en 5 laden. Replica Mazarin stijl, André-Charles Boulle. 2 barsten in de lak aan achterzijde.

    A black lacquered wooden marquetry desk with gilded bronze ornaments and 5 drawers. Replica Mazarin style, André-Charles Boulle. 2 cracks in the lacquer on the back.
    No longer available
    Dim. 86 x 200 x 105 cm
    Estimate: € 1800 / 2200
  • #730

    Een Engels bureautje met groen lederen blad in houtfineer. Negen laden. Met kleine fineerschade.

    An English desk with a green leather top in wood veneer. Nine drawers. With minor veneer damage.
    No longer available
    Dim. 77 x 122 x 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #610

    Een houten commode in Lodewijk XV stijl. Gebogen front in wortelhout fineer, versierd met bronzen monturen, 2 laden en marmeren blad.

    A wooden chest of drawers in Louis XV style. Curved front in burlwood veneer, decorated with bronze mounts, 2 drawers, and marble top.
    No longer available
    Dim. 89 x 113 x 56 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #555
    Le Corbusier Cassina, Italia
    Period: 1887-1965

    “LC10”. Een rechthoekig vintage design salontafel met mat zwart frame, gechromeerd metalen poten en glazen blad. Ontwerp door Le Corbusier, Pierre Jeanneret and Charlotte Perriand voor Cassina. Onderaan gemerkt, gesigneerd en genummerd.

    "LC10". A rectangular vintage design coffee table with matte black frame, chromed metal legs, and glass top. Designed by Le Corbusier, Pierre Jeanneret and Charlotte Perriand for Cassina. Marked, signed, and numbered at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 120 x 80 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #590

    Een 18 karaats wit en roze gouden art deco ring bezet met één centrale briljant van +- 0,72 ct. HP1 en vier diamanten in driehoek geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct. en vier briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.

    An 18 carat white and rose gold Art Deco ring set with one central brilliant cut diamond of approximately 0.72 ct, HP1 quality, and four triangle-cut diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct, as well as four brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct.
    No longer available
    Dim. 12,55 g
    Estimate: € 1300 / 1400
  • #535

    Een tweedelig massief eikenhouten legkast. 2 deurs met 4 laden, 2 vaste panelen. 19e eeuws.

    A two-piece solid oak bookcase. 2 doors with 4 drawers, 2 fixed panels. 19th century.
    No longer available
    Dim. 218 x 141 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #545

    Een moderne badkamervitrine met 3 glazen schabben en verlichting. Zwart gelakt houten onderstel met 4 laden en 2 deurtjes.

    A modern bathroom display cabinet with 3 glass shelves and lighting. Black lacquered wooden base with 4 drawers and 2 doors.
    No longer available
    Dim. 186 x 37 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #196
    Sir Norman Foster Tecno S.p.A
    Period: 1935-

    “Nomos”. Een ronde vintage design glazen tafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A, 1987.

    "Nomos". A round vintage design glass table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A, 1987.
    No longer available
    Dim. 74 x Ø 140 cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #538

    Een gesculpteerd eikenhouten kast met centrale spiegel, 4-deurs en 2 laden.

    A sculpted oak cabinet with central mirror, 4 doors, and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 240 x 120 x 55 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #485
    Mercator

    Een vintage design bureau met 5 archief-en 2 materiaalladen. Gefineerd teakhout gedragen op metalen frame. Serie “Alpha” door Mercator.

    A vintage design desk with 5 filing drawers and 2 material drawers. Veneered teak wood supported by a metal frame. "Alpha" series by Mercator.
    No longer available
    Dim. 78 x 156 x 78 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #735

    Een houten wandkastje met 2 deurtjes.

    A wooden wall cabinet with 2 doors.
    No longer available
    Dim. 122 x 63,5 x 21,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #185
    Sir Norman Foster Tecno S.p.A
    Period: 1935-

    “Nomos”. Een rechthoekige vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A, 1986.

    "Nomos." A rectangular vintage design glass dining-conference table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A, 1986.
    No longer available
    Dim. 74 x 275 x 100 cm
    Estimate: € 1200 / 1800
  • #710

    Een ééndeurs vitrinekast, Louis XVI geïnspireerd, gefineerd hout. Het glas aan de linkerzijde is gebarsten.

    A single-door display cabinet, inspired by Louis XVI, veneered wood. The glass on the left side is cracked.
    No longer available
    Dim. 163 x 78 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #176

    Een grote houten gesculpteerde Indische poort, Rajasthan 1850-1860.

    A large wooden carved Indian gate, Rajasthan 1850-1860.
    No longer available
    Dim. 270 x 170 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #740

    Een eikenhouten gatelegtafeltje met 6 poten.

    An oak gateleg table with 6 legs.
    No longer available
    Dim. 70x97x91 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #525

    Een massief eikenhouten kast met gesculpteerde details, leeuwenkoppen en

    bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.

    A solid oak cabinet with sculpted details, lion heads, and ball feet. 2 doors and 2 drawers with a base, converted into a TV cabinet.
    No longer available
    Dim. 176 x 151 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #560

    Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,20 ct. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    An 18 carat white and yellow gold ring set with a central brilliant diamond of approximately 0.20 ct. and baguette diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.
    No longer available
    Dim. 11,28 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #720

    Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.

    An Art Deco floor clock with leaded glass in an oak cabinet.
    No longer available
    Dim. h 202 x b 70 x d 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #660
    Maurice Burke Arkana

    Een Engelse vintage design salontafel uit chroom, hout en formica. Zeldzaam ontwerp door Maurice Burke voor Arkana, Medio ‘60.

    An English vintage design coffee table made of chrome, wood, and formica. Rare design by Maurice Burke for Arkana, mid '60s.
    No longer available
    Dim. 38 x 63 x 60cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #565

    Een tweedeurs vitrinekast in Empirestijl. Bronzen details en leeuwenpoten.

    A two-door Empire style display cabinet with bronze details and lion feet.
    No longer available
    Dim. 183 x 115 x 48 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #236

    Een eikenhouten bibliotheekkast, landelijke stijl met 4 schabben en gesloten kastdeel onderaan.

    An oak library bookcase, in country style with 4 shelves and a closed cabinet at the bottom.
    No longer available
    Dim. 230 x 130 x 43 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #749

    Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.

    An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top.
    No longer available
    Dim. h 164 x b 110 x d 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #534

    Een gesculpteerd eikenhouten kast met centrale spiegel, 4-deurs en 2 laden.

    A sculpted oak cabinet with center mirror, 4 doors, and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 240 x 120 x 55 cm
    Estimate: € 250 / 350

Other lots in this auction

  • #376

    Een rond gefineerd notenhouten kaarttafeltje met openklapbaar blad, bekleed met vilt en op 4 tapse poten. Met 2 kwartlades en inlegwerk versierd.

    A round veneered walnut card table with a hinged top, lined with felt and standing on 4 tapering legs. Featuring 2 quarter drawers and decorated with inlay work.
    No longer available
    Dim. 76 x Ø 84 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #703

    Een koffie-en theeservies van wit porselein met een polychrome guirlande en een lichtblauwe en vergulde bies. Belgisch werk, omstreeks 1900. Koffie-, thee-, melk- en suikerpot, tien kopjes en tien schoteltjes.

    A coffee and tea set in white porcelain with a polychrome garland and a light blue and gilded band. Belgian work, circa 1900. Includes coffee pot, tea pot, milk jug, sugar bowl, ten cups, and ten saucers.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #308

    Vier diverse oude theaterkijkers met lederen etuis. Gebruikssporen en slijtage.

    Four various antique theater viewers with leather cases. Signs of wear and tear.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #526

    Een zwart gelakte Chinese kast met vier deuren. Figuren in het decor.

    A black lacquered Chinese cabinet with four doors. Figures in the decoration.
    No longer available
    Dim. 150 x 92 x 54 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #102
    Jules De Cort
    Period: 1918-1999

    ‘Zonnebloemen’, olieverf op doek, gesigneerd Jules De Cort.

    'Sunflowers', oil on canvas, signed Jules De Cort.
    No longer available
    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #424

    Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.

    Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas.
    No longer available
    Dim. 73 x 46,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #147
    Ames Mfs. Co. Chicopee Mass.

    Een US 1862 pattern Cavalry sabel met koperen gevest, greep van leder en draad. In metalen schede. Gemerkt "U.S. ADK, 1862, Ames Mfs. Co. Chicopee Mass." en genummerd.

    A US 1862 pattern Cavalry saber with copper guard, leather and wire handle. In metal scabbard. Marked "U.S. ADK, 1862, Ames Mfs. Co. Chicopee Mass." and numbered.
    No longer available
    Dim. 106 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #542
    Kirhan

    Een Indiaas handgeknoopt tapijt in Kashmir natuurzijde, gemerkt Kirhan. Sterk geëlaboreerde ranken -en bloementekening. Naar het 17e eeuws Shah Abbas ontwerp. Met certificaat.

    An Indian hand-knotted carpet in Kashmir silk, marked Kirhan. Intricately detailed vine and floral design. Based on the 17th century Shah Abbas pattern. With certificate.
    No longer available
    Dim. 266 x 180cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #695

    Een lot van drie polychrome houten beelden in Afrikaans thema.

    A lot of three polychrome wooden statues with an African theme.
    No longer available
    Dim. h 177 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #554

    Een meerkleurig handgeknoopt Perzische loper met geometrisch decor.

    A multicolored hand-knotted Persian runner with geometric decoration.
    No longer available
    Dim. 360 x 99 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #190

    Een 14 kt wit en roze gouden ring bezet met een centrale saffier van 2,32 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,96 ct. Met certificaat.

    A 14 kt white and pink gold ring set with a central sapphire of 2.32 ct. and diamonds weighing approximately 0.96 ct. With certificate.
    No longer available
    Dim. 6,15 g maat: 57
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #523

    Een Chinees porseleinen pagode in blauw en wit decor in vier niveaus.

    A Chinese porcelain pagoda in blue and white decoration in four levels.
    No longer available
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 260 / 300
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More