#356Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.
#265Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een Byzantijnse munt met beeldenaar van Justinus I.
#620Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een levensboom.
#628Een porseleinen kopje en schoteltje met twee oren en met een decor van dieren in een landschap. Chinees werk, XVIIIde eeuw.
Tasse et soucoupe en porcelaine à deux anses et décor d’animaux dans un paysage. Travail chinois, XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 250 / 350
#115Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 8,73 gEstimate: € 500 / 600 -
#193Aelewaters De Barius, MalinesEen vergulde koperen Louis-Philippe pendule, rondom de witte geëmailleerde wijzerplaat een jongeman en talrijke werktuigen als allegorie op de landbouw. Met slinger. Vergezeld van een (beschadigde) glazen stolp met houten sokkel. Einde XIXde eeuw.
Pendule en cuivre doré Louis-Philippe, cadran émaillé blanc entouré d’un garçon et de nombreux outils en allégorie de l’agriculture. Avec balancier. Accompagnée d’une globe en verre (dégâts) sur socle en bois. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 300 / 400 -
#633Beeldje van een onsterfelijke met een kleine draak. Eerste kwart XXste eeuw.
Statuette d’un immortel avec un petit dragon. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 600 / 800 -
#718Manufacture LiègeoisEen Luiks jachtgeweer, versierd met gegraveerde decors. Omstreeks 1890.
#590“De geboorte van Christus”. Een Russische icoon. Tweede helft XVIIIe eeuw.
“La Naissance du Christ”. Icône russe. Seconde moitié du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 35,3 x 30,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#538Een gebeeldhouwd houten krukje. Afrikaans werk.
#268Een grote vaas van meerkleurig Gouds aardewerk, versierd met een floraal decor.
#73Een jachthond van bruingepatineerd zamak op marmeren sokkel.
#758Een theepot van Chinees porselein.
#223Een bolle lantaarn van brons en glas.
#110Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,65 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#817Een lot van drie borden van Imariporselein, waarbij er twee een paar vormen. Japan, begin XXe eeuw.
Lot de trois assiettes en porcelaine d’Imari dont deux formant une paire. Japon, début du XXe siècle.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 60 / 80