Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 14 K wit en geelgouden oorbellen bezet met kleine briljantjes.

Een paar 14 K wit en geelgouden oorbellen bezet met kleine briljantjes.

Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 14 carats serties de petits diamants taille brillant.
Dim. 1,60 g
SKU: 2405220040.
Auction day: 24 May 2022 19:00
Catalogue #40
Estimate: € 120 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #668

    “Meisje met kuikens” en “Wiskunde”. Twee groepen van meerkleurig Italiaans kunststof. Gemerkt Florence en met gekroonde N.

    "Fille aux poussins" et "Mathématiques". Deux groupes de plastique italien multicolore. Marqués Florence et à l’N couronné.
    No longer available
    Dim. h: 24 - 28 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #323
    Herend

    Drie diverse vaasjes van veelkleurig porselein met bloemen en pruimen versierd. Onderaan gemerkt.

    Trois vases divers en porcelaine multicolore à décor de fleurs et prunes. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 16 cm à 23 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #142
    Louis Pierre Verwee
    Period: 1807-1877

    “Herder met koeien en ezel in een landschap”. Olieverf op doek, gemaroufleerd op doek. Gesigneerd.

    "Berger avec vaches et âne dans un paysage". Huile sur toile marouflée sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 37 x 45 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #413
    Maria Innocentia Hummel

    “Schutzengel”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 88.

    "Ange gardien". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 88.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #135
    Val Saint Lambert

    Een coupe van geslepen en deels gesatineerd blauw gedubbeld kristal met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.

    Coupe en cristal taillée partiellement satinée, doublée bleue avec détails dorés. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #487

    “Drie Chinese mannen bij een grote bloemenmand”. Een grote groep van monochroom wit porselein. Gesmede bloemetjes met meerkleurig porseleinen bloemetjes. Enkele bloemetjes licht beschadigd. Onderaan gemerkt ‘S C T’.

    "Trois hommes chinois devant un grand panier de fleurs". Un grand groupe de porcelaine blanche monochrome. Fleurs forgées avec des fleurs en porcelaine multicolores. Quelques fleurs légèrement abîmées. Marqué 'SC T' en bas.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #111
    Val Saint-Lambert

    Een vaas met brede voet van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Vase à large base en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #267
    Val Saint-Lambert

    Een cilindervaas model Altena van geslepen kristal, in de massa deels groen gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Un vase cylindre modèle Altena en cristal taillé, en partie coloré vert dans la masse. Marqué sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 24,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #375

    Een paar Chinees hardhouten bijzettafeltjes.

    Une paire de tables d'appoint en bois dur chinois.
    No longer available
    Dim. 45 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #665

    Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met een lade.

    Une table d'appoint en bois dur chinois avec un tiroir.
    No longer available
    Dim. 56 x 51 x 51 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #126

    Een notenhouten tweedeursvitrinekast in Hollandse stijl met drie laden onderaan en op leeuwenpoten. XXe eeuw.

    Vitrine hollandaise à deux portes en noyer avec trois tiroirs en partie basse et sur pattes de lion. XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 230 x 195 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #679

    Een uitgebreid eetservies van Limogesporselein, versierd met meerkleurig en vergulde decors van vogels en bloemen. Gemerkt.

    Un vaste service de table en porcelaine de Limoges, orné de décors multicolores et dorés d'oiseaux et de fleurs. Marqué.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More