#334Guido Vanderheyden“Serie van drie Nô-maskers”. Litho’s. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
”Une série de trois masques Nô”. Trois lithographies. Signées et numérotées hors planche.No longer availableDim. 22 x 16 cmEstimate: € 150 / 200 -
#322Victor Dolphyn“Palatino”. Aquarel op papier. Gesigneerd en met opdracht.
”Palatino”. Une aquarelle sur papier. Signé et avec dédicace.No longer availableDim. 26 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#380Een notenhouten violontafel in barokke stijl.
#210Een 18 karaats wit gouden Amerikaase trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. J. SI.
#58Scailmont, ManageEen art deco lampenvoet van gesatineerd glas.
#140Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,10 ct. GH. VS2.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 2,10 ct GH. VS2.No longer availableDim. 3,55 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#329Guido Vanderheyden“Vier zwart-wit litho’s met gebouwen en interieurs”. Gesigneerd buiten de plaat.
#377Gevarieerd lot: Postzegels Liechtenstein 2011 t.e.m. 2015 (volledig), Engeland 1984, ‘85, ‘87, ‘88 (volledig). Privé-uitgave Orval. A4-insteekalbum met diverse zegels en blokken. Lot Belgische briefkaarten. Honderden diverse postzegels. Een album met foto’s van locomotieven e.d.
Un lot varié: timbres postes de Liechtenstein de 2011 à 2014-5 (complèt), Angleterre 1984,’85,’87,’88 ( complet). Edition privée Orval. Album A4 aux timbres et blocs divers. Lot de cartes postales belges. Des centaines de timbres dépareillés. Un album à photos de locomotives. Et autres.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#85Een 18 karaats geel gouden hanger bezet een munt. Victoria 1891.
#22R. Haentjens“Sloepen op het water bij valavond”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Chaloupes sur l’eau au crépuscule”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 29 cmEstimate: € 200 / 240 -
Un candélabre à trois bras en métal argenté. Marque.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 50