#504
"Chinese landscape". An ink painting on paper. Signed with inscription and seal, believed to be executed by Yang Mingyi.No longer availableDim. 67,5 x 49,5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#331
Een glazen asbak, blauw-groen gekleurd in de massa. Gemerkt van Copier te Leerdam.
#547
Een bronzen beeld van een panter.
#98
#231
Een fles Armagnac VSOP Exposition Universelle 1937.
A bottle of Armagnac VSOP Exposition Universelle 1937.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 140 / 220 -
#243Val Saint-Lambert
Een vaas op voet van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
#134
Een Oriëntalistisch schilderij met handelslui en paard, olieverf op paneel. Draagt een monogram en gedateerd 1902.
An Orientalist painting of merchants and a horse, oil on panel. Signed with a monogram and dated 1902.No longer availableDim. 50.5 x 40.5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#619
Een bronzen luchter met tien armen en kristallen bellen.
#36
Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.
#229Charles Trumper
#170
Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant van +- 0,57 ct. FVS1.
Een lot Imari porselein, bestaande uit 4 borden en 3 pijpvaasjes.
A lot of Imari porcelain, consisting of 4 plates and 3 pipe vases.No longer availableDim. H: 15-24 cmØ: 21-28 cmEstimate: € 60 / 80