#523Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
#451Drie Chinese dekselvazen blauw en wit Chinees porselein. Eén gerepareerd. Onderaan gemerkt.
#355Paul Van DesselPeriod: 1956-2021“Schuld of onschuld” (44 x 49 cm) en “Stilleven met fruit” (40 x 44 cm). Twee stillevens op doek. Gesigneerd en gedateerd 1986 en 1987.
#418Gustave Van Vaerenbergh“Bûcheron”. Gipsen beeld. Gesigneerd en Marque Déposée.
“Bûcheron”. Statue en plâtre. Signée et Marque Déposée.No longer availableDim. H. 56 cmEstimate: € 60 / 100 -
#411JunghansEen tafelklok in gesculpteerd hout.
#308Een balustervormige lampenvoet van crackleware.
#686AbadehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#657May ClaerhoutPeriod: 1939 - 2016“Gezin”. Een terracotta wandplaquette. Gesigneerd en genummerd 61/100.
Famille. Une plaque murale en terre cuite. Signée et numérotée 61/100.No longer availableDim. 33 x 26 cmEstimate: € 30 / 40