Other lots in this auction
-
#699William WoollettPeriod: 1735 - 1785
“The fishery”. Een XVIIIe eeuwse gravure naar een werk van Richard Wright.
“The fishery”. Gravure du XVIIIe siècle d’après Richard Wright.No longer availableDim. 38 x 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#206
Een paar piëdestals met wortelnootfineer in art decostijl.
Une paire de piédestaux Art Déco en placage de ronce de noyer.No longer availableDim. 80 x 40 x 4 cmEstimate: € 260 / 280 -
#522
“Schilder in zijn atelier”. Olieverf op paneel. met handtekening ‘Vogels’ op de verso.
Peintre dans son atelier. Huile sur panneau. Signature 'Vogels' au verso.No longer availableDim. 46 x 27 cmEstimate: € 180 / 240 -
#423
Een halsvaasje van Chinees porselein met roze en celadonkleurig glazuur. Met Quanlongmerk.
Un vase à col en porcelaine de Chine à glaçure rose et céladon. Marqué Quanlong.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#90
Een 18 K witgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de 0,70 ct.No longer availableDim. 3,53 gEstimate: € 400 / 450 -
#348Val Saint Lambert
Twee verschillende geslepen kristallen asbakken. beide gemerkt. Zeer kleine gebruikssporen.
Deux cendriers en cristal taillé différents. Tous deux marqués. Très légères traces d'usure.No longer availableDim. Ø: 12 & 13 cmEstimate: € 35 / 45 -
#420Goebel, Germany
“Ski-Heil”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 59. Onderaan gemerkt.
Ski-Heil. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°59. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#166
Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#672Capodimonte
“De hoornspeler”. Een groepje van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Le joueur de cor. Un groupe de faïence multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#260
Een 18 K witgouden Amerikaanse trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,80 ct.
Une alliance américaine en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,80 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 900 / 1000 -
#58
Twee bergkristallen met wortelhouten sokkel.
Deux cristaux de roche à base de bois de racine.No longer availableDim. 16 en 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#104
“Schepen voor de rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Navires devant la rade d'Anvers à la rive gauche. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80 / 120