#36
#249W. Gerlo
“Oost west, Thuis best”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#557
#165
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants et de rubis d'un poids combiné de 0,28 ct.No longer availableDim. 0,77 gEstimate: € 200/250 -
#300Eterna
Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden polsband.
#595Goebel, Germany
#27
Twee verschillende vazen van gefumeerd en okerkleurig glas.
#161Deutschland
#569Martini
“Weg naar het kasteel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#369Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
Drie schilderijen met meeuwen en een konijntje(35 x 30 cm) d.d. 1986 en een paneel met een meeuw d.d. 1987.
Trois tableaux avec des mouettes et un lapin (35 x 30 cm) datés 1986 et un panneau avec une mouette daté 1987.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#671
Een lot aardewerk met een tabakspot, twee likeurstoopjes, een suikerpot en een koffiepot van diverse herkomst.
#412Henri Janlet
“Molens bij het meer.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Moulins au bord du lac. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 17 x 23cmEstimate: € 50/70