Other lots in this auction
-
#390Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
Een map met talrijke linosneden. Gesigneerd, genummerd en gedateerd. Evenals een map met voorbereidend werk en proeven.
Une chemise avec de nombreuses linogravures. Signé, numéroté et daté. Ainsi qu'un dossier avec travaux préparatoires et épreuves.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#321
Een lot porseleinen en biscuit beeldjes en groepjes.
Lot de figurines et groupes en porcelaine et biscuit.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#415Starlux
19 diverse loden soldaatjes, met de hand geschilderd. Allen gemerkt.
19 soldats de plomb divers, peints à la main. Tous marqués.No longer availableDim. è à 8 cmEstimate: € 100 / 150 -
#178
Een paar cassolettes van beige marmer, versierd met guirlandes, strikken, bokkenkoppen en bloemen van verguld brons. XIXe eeuw.
Paire de cassolettes en marbre beige, à décor de guirlandes, noeuds, têtes de boucs et fleurs en bronze doré. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#476Goum
Een handgeknoopt zijde kleedje met decor van vogels.
Une robe en soie nouée à la main avec un décor d'oiseaux.No longer availableDim. 165 x 102 cmEstimate: € 100 / 150 -
#105Axedo
Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden polsband.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 27,15 gEstimate: € 400 / 500 -
#660
Dertien oude boeken van diverse auteurs (Streuvels, Bomans, Teirlinck, Gezelle...) en over diverse thema’s.
Treize livres anciens d'auteurs divers (Streuvels, Bomans, Teirlinck, Gezelle...) et sur des thèmes divers.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#620Goebel, Germany
“Wanderfreunde”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 383. Onderaan gemerkt.
Wanderfreunde. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°383. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#88
Een grote runderhoorn in gepatineerd messingen voet gedragen door een vrouwenfiguur en versierd met bladeren.
Une grande corne de vache au pied en laiton patiné portée par une figure féminine et décorée de feuilles.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 150 / 200 -
#87
Een bronzen lampenvoet mt kap van glas in lood in de stijl van Tiffany.
Pied de lampe en bronze avec abat-jour dans le style de Tiffany’s.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#632Tony WongPeriod: 1948 - 2012
“Schepen in een baai”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Navires dans une baie. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 59 x 43 cmEstimate: € 60 / 100 -
#623
Lot boeken. D. Talbot Rice e.a. “De Glorie der Middeleeuwen” Gaade 1967. Twee delen. En vele andere over kunst, geschiedenis, cultuur en bloemen.
Lot de livres. D. Talbot Rice et al. La Gloire du Moyen Age Gaade 1967. Deux volumes. Et bien d'autres sur l'art, l'histoire, la culture et les fleurs.No longer availableEstimate: € 50 / 70