Other lots in this auction
-
#598
Een paar geborsteld messingen lampenvoeten.
Une paire de pieds de lampe en laiton brossé.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/100 -
#148Henri GodetPeriod: 1863 - 1937
“Glaneuse”. Een bronzen beeld met bruin patina ter gelegenheid van het Salon des Beaux-arts. Met gieterijstempel. Op los voetstuk van groen marmer.
« Glaneuse ». Une statue en bronze à patine brune à l'occasion du Salon des Beaux-arts. Avec cachet de fondeur. Sur un piédestal lâche de marbre vert.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 420/500 -
#124
“De groentensnijdster”. Olieverf op doek. Vlaamse school. XIXe eeuw.
Le marchand de légumes . Huile sur toile. Ecole flamande. XIXème siècle.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 180/220 -
#132
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Miroir de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 99 cmEstimate: € 200/220 -
#334Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Man op een hek”. Ets op papier. Gesigneerd.
"Homme sur une clôture". Gravure sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 cm x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#159
Een houten wandklok met gebeeldhouwde en ingelegde versieringen. Met slinger.
Une horloge murale en bois avec des décorations sculptées et incrustées. Avec pendule.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 100/140 -
#437
“Kameel met zadeltas”. Een aardewerken beeld naar voorbeeld uit de Tang-dynastie. Op losse houten sokkel.
« Chameau avec sacoche de selle ». Une statue en terre cuite d'après l'exemple de la dynastie Tang. Sur un socle en bois détaché.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100/120 -
#190
Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct. en onyx.
Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,25 ct. Et onyx.No longer availableDim. 7,87 gEstimate: € 1400/1600 -
#565
Een reeks van zes mahoniehouten stoelen met gesculpteerde versiering in de rug en met gerainureerde voorste poten.
Suite de six chaises en acajou à dossier et pieds avant sculptés.No longer availableDim. H:90cmEstimate: € 100/150 -
#2
“Kanaalzicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt handtekening.
"Vue du canal". Huile sur toile marouflée. Porte une signature.No longer availableDim. 22 x 27,5 cmEstimate: € 80/120 -
#603
Een paar bronzen kaarsenhouders in barokke stijl.
Une paire de bougeoirs en bronze de style baroque.No longer availableDim. H:20cmEstimate: € 80/120 -
#47
Een aardewerken vaas en diepe schotel met celadonkleurig glazuur en de laatste met blauwgrijs decor.
Vase et plat creux en faïence à glaçure céladon et ce dernier à décor bleu-gris.No longer availableDim. h: 32 cm & Ø 27 cmEstimate: € 50/80