Other lots in this auction
-
#603Maria Innocentia Hummel
“Duett, Wir gratulieren & Erste Begegnung”. Drie beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 130, 615 & 115 (?).
"Duett, Wir gratulieren & Erste Begegnung". Trois figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 130, 615 & 115 (?).No longer availableDim. H. 12 cmEstimate: € 40/60 -
#171Val Saint-Lambert
Grote coupe op voetstuk en met gegolfde rand van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gegraveerd merk en met label.
Grande coupe sur piédouche et à bord ondulé de cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marque gravée en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 28 cm, Ø 40 cmEstimate: € 700/800 -
#108Delvaux, Bruxelles
Een bruin lederen handtas, Louise Baudrier GM. Met certificaat.
Un sac à main en cuir marron, Louise Baudrier GM. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 380/450 -
#215
Een reeks van twaalf kleine glaasjes van geslepen kristal. De blauwe kelken versierd met geëtste en vergulde fries van dansende en musicerende putti. Bijgevoegd twee bijpassende kandelaars.
Suite de douze petits verres en cristal taillé. Les calices bleus ornés d'une frise gravée et dorée de putti danseurs et musiciens. On joint deux candelabres correspondantesNo longer availableDim. h: 12 & 24 cmEstimate: € 60/80 -
#230
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,36 ct.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 480/550 -
#480
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,46 ct.No longer availableDim. 5,23 gEstimate: € 700/800 -
#690
Een reeks van drie notenhouten armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Suite de trois fauteuils en noyer de style Louis XVI.No longer availableDim. H: 98cmEstimate: € 80/120 -
#606
Een handgeknoopt Perzisch wollen kleedje met een bloeiende struik met vogels in het decor.
Un tapis en laine persane noué à la main avec un arbuste à fleurs avec des oiseaux dans le décor.No longer availableDim. 164 x 110 cmEstimate: € 80/120 -
#2Julien SeverinPeriod: 1888 - 1975
“Rupelmonde”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/30 buiten de plaat.
"Rupelmonde". Une gravure. Signée et numérotée 5/30 hors planche.No longer availableDim. 12 x 9 cmEstimate: € 25/40 -
#641
Een witmetalen champagne-emmer.
Un seau à champagne en métal blanc.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 45/55 -
#611
Een kleine balustervaas van Chinees porselein met blauw-wit decor van personages.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages.No longer availableDim. h : 36 cmEstimate: € 40/50 -
#77Val Saint-Lambert
Een ronde slakom van geslepen kristal, in de massa deels blauw gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Un saladier rond en cristal taillé, en partie coloré bleu dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 80/120