Similar lots by type
-
#320Een 18 K geelgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. en een parel. Eind 19de eeuw.
Un pendentif en or jaune 18 kt serti de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 1,20 ct et d'une perle. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. 8,95 gEstimate: € 600 / 700 -
#510Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met kleine briljantjes en een centrale ovale smaragd en baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de petits diamants taille brillant et d'une émeraude ovale centrale et de baguettes d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 380 / 450 -
#300Een 18 K geelgouden schakelring bezet met twee cabochons.
Une bague à maillons en or jaune 18 carats sertie de deux cabochons.No longer availableDim. 5,35 gEstimate: € 260 / 300 -
#280Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale aquamarijn van +- 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,30 ct et d'une aigue-marine centrale de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 3,23 gEstimate: € 650 / 700 -
#60Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met saffier en briljant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de saphir et de brillants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 4,12 gEstimate: € 250 / 300
Other lots in this auction
-
#549Bosmans“Landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage avec une ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 cm x 90 cmEstimate: € 60 / 100 -
#321Vier groepjes van veelkleurig porselein en biscuit. Eén exemplaar onderaan gemerkt van Meissen.
Quatre groupes de porcelaine multicolore et biscuit. Un exemplaire marqué en bas par Meissen.No longer availableDim. H. +- 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#487“Drie Chinese mannen bij een grote bloemenmand”. Een grote groep van monochroom wit porselein. Gesmede bloemetjes met meerkleurig porseleinen bloemetjes. Enkele bloemetjes licht beschadigd. Onderaan gemerkt ‘S C T’.
"Trois hommes chinois devant un grand panier de fleurs". Un grand groupe de porcelaine blanche monochrome. Fleurs forgées avec des fleurs en porcelaine multicolores. Quelques fleurs légèrement abîmées. Marqué 'SC T' en bas.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#578Goebel, Germany“Gute freunde”. Een grote groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. No. 136/V.
"Gute freunde". Un grand groupe de biscuits multicolores de la série de MI Hummel. Marqué. No. 136/V.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100 / 180 -
#284Fritz Van Luppen“Herfst in Park Den Brandt, Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1925.
"Automne au Park Den Brandt, Anvers". Huile sur toile. Signée et datée 1925.No longer availableDim. 46 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#627Een verzilverd metalen dienblad met krokodillen als handvatten.
Un plateau en métal argenté avec anses en forme de crocodile.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 85 / 100 -
#43L & M.“Madonna met Kind”. Beeld van kleurloos biscuit. Onderaan gemerkt en genummerd.
"Vierge à l'Enfant". Statue de biscuit incolore. Marquée et numérotée en bas.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#301Val Saint-LambertTwee zoutvaatjes en een miniatuurvaasje van geslepen kristal, in de massa kobaltblauw gekleurd en met een vergulde fries. Onderaan gemerkt. We voegen er een kobaltblauwe vis van Muranoglas en een kobaltblauw glazen kelkje aan toe.
Deux salières et un vase miniature en cristal taillé, coloré bleu cobalt dans la masse et à frise dorée. Marqué en bas. Nous ajoutons un poisson bleu cobalt en verre de Murano et un calice en verre bleu cobalt.No longer availableDim. H: 6-18cmEstimate: € 60 / 80 -
#503Maria Innocentia Hummel“Beim Grossvaterle”. Beeldje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en genummerd 621. Sonderausgabe.
Beim Grossvaterle. Figurine de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquée et numérotée en bas 621. Sonderausgabe.No longer availableDim. 23 x 15 cmEstimate: € 150 / 200 -
#355Drie gesculpteerde gigognetafeltjes in Régencestijl met gecanneerd blad onder glas.
Trois tables gigognes sculptées de style Régence à tablette cannée sous verre.No longer availableDim. 37 x 55; 33 x 44 & 29 x 33 cmEstimate: € 40 / 45 -
#525Een lot van zes oude Congolese speren.
Lot de six lances anciennes congolaises.No longer availableDim. l: 185 x 165 x 135 cmEstimate: € 110 / 130 -
#509Een grote Balinese schildering op zijde.
Une grande peinture balinaise sur soie.No longer availableDim. 142 cm x 85 cmEstimate: € 60 / 80

