Similar lots by type
-
#60
Een 18 K geelgouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 11,70 gEstimate: € 350/450 -
#30
Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 150/200 -
#480
Een 18 K wit en geelgouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 carats.No longer availableDim. 20,80 gEstimate: € 600/700 -
#470
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljantjes, robijnen, saffieren en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt serties de diamants taillés en brillant, de rubis, de saphirs et d'émeraudes d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 7,36 gEstimate: € 350/450 -
#270
Een platina ring bezet met een solitaire briljant van +- 0,30 ct.
Une bague en platine sertie d'un diamant solitaire de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 8,53 gEstimate: € 650/750 -
#70
Een 18 K geelgouden ring bezet met solitaire briljant van 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d'un diamant solitaire de 0,20 ct.No longer availableDim. 10,42 gEstimate: € 450/550
Other lots in this auction
-
#621
Een paar aardewerken Chinese lampenvoeten met personages in ijzerrood op roze achtergrond.
Une paire de pieds de lampe en céramique chinoise à décor de personnages en rouge de fer sur fond rose.No longer availableDim. H: 45cmEstimate: € 100/120 -
#278Johann Saltmann, Bavaria
Een lot porselein met verguld bloemendecor, bestaande uit een driedelig koffiestel en drie vazen. Onderaan gemerkt.
Lot en porcelaine à décor floral doré, composé d'un service à café trois pièces et de trois vases. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 - 22 cmEstimate: € 50/80 -
#471
Een Indisch wapen in schede en met houder, versierd met parelmoer. Karnataka.
Une arme indienne en fourreau et avec étui, décorée de nacre. Karnataka.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 80/120 -
#244Bernard De Bruyn
“Antiek interieur met brandende haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur ancien avec foyer brûlant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#261
Twee mosterdpotjes met glazen recipiënten en met gedreven zilveren voet, handvat en deksel. Eén beschadigd aan de bevestiging van het handvat. Zonder lepeltjes. XIXe eeuw.
Deux pots à moutarde avec récipients en verre et avec base, anse et couvercle en argent martelé. Un endommagé au niveau de la fixation de la poignée. Sans cuillères. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 80/100 -
#73
“Classicistische scène”. Een bronzen sierbord met reliëfdecor.
"Scène classique". Assiette décorative en bronze à décor en relief.No longer availableDim. Ø: 25,5 cmEstimate: € 80/100 -
#191Delvaux, Bruxelles
Een miniatuur handtasje (Delvaux Charm) van pistachegroen leder, model ‘Madame’.
Un sac à main miniature (Charme Delvaux) en cuir vert pistache, modèle 'Madame'.No longer availableDim. 7 x 9 cmEstimate: € 330/380 -
#693
Een art-nouveau schaal van verzilverd koper.
Un bol Art Nouveau en cuivre argenté.No longer availableDim. 41 cm x 21 cmEstimate: € 35/45 -
#473
Chinees porseleinen tuinstoel gedecoreerd met figuren.
Chaise de jardin en porcelaine de Chine à décor de personnages.No longer availableDim. h 46 cm Ø 30 cmEstimate: € 100/140 -
#507
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor en met Fo-honden op deksels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine avec un motif bleu sur blanc et des chiens de Fo sur les couvercles.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 260/300 -
#696
Een antieke wandtafel met drie laden en op tapse poten.
Une console ancienne avec trois tiroirs et des pieds fuselés.No longer availableDim. 68 x 40 x 160 cmEstimate: € 60/100 -
#409
Een Aziatisch bronzen beeldje.
Une statuette asiatique en bronze.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60/80