Other lots in this auction
-
#502E. Braconnier“Bomen bij een meertje”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Arbres au bord d'un lac. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 54x44cmEstimate: € 40 / 60 -
#583Een lot rood koper, bestaande uit een waterbakje met houten wandbevestiging, een gieter met datum 1777, een grote XVIIIe eeuwse waterketel, twee vaasjes en een meelschep.
Un lot de cuivre rouge, composé d'un bol d'eau avec fixation murale en bois, d'un arrosoir avec date 1777, d'une grande bouilloire du XVIIIe siècle, de deux vases et d'une cuillère à farine.No longer availableDim. h: 12,5 - 54 cmEstimate: € 45 / 55 -
#459Een houten bedevaartsbeeldje van de Heilige Nilos Stolbenski. Rusland, XIXe eeuw.
Une statuette de pèlerinage en bois de Saint Nilos Stolbensky. Russie, XIXème siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#3137 vergulde metalen figuurtjes. Chinees werk.
7 figurines en métal doré. Travail chinois.No longer availableDim. H:13cmEstimate: € 120 / 160 -
#390“Bruggetje”. Potlood op papier. Draagt handtekening.
Petit pont. Crayon sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 11 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#594Een antiek notenhouten kistje met messingen handvatten en beslag. Met sleuteltje.
Une boîte antique en noyer avec poignées et garnitures en laiton. Avec clé.No longer availableDim. 62x22x30cmEstimate: € 40 / 50 -
#343Een paar zonnebaadsters van papier-maché. Met parasolletje.
Une paire de baigneuses de soleil en papier mâché. Avec parasol.No longer availableDim. h: 22 & 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#412“Hertenjacht met twee dienaars”. Gouache op papier. Met Arabische teksten.
Chasse au cerf avec deux serviteurs. Gouache sur papier. Avec textes arabes.No longer availableDim. 26,5 x 13 cmEstimate: € 150 / 200 -
#57Een lot van drie gepolychromeerde heiligenbeelden, waarbij één van hout, één van plaaster en één van terracotta.
Un lot de trois cloches saintes polychromes, une en bois, une en plâtre et une en terre cuite.No longer availableDim. h: 28, 34 & 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#573Een paar lampjes met vlamvormige kapjes van gesatineerd glas.
Une paire de luminaires avec abat-jour en forme de flamme en verre satiné.No longer availableDim. H:25cmEstimate: € 30 / 50 -
#584Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949“Traphal”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"Hall à l’escalier". Une eau-forte en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#355Een paar balustervaasjes van cloisonné op messing met een meerkleurig decor van pioenen.
Une paire de vases balustres en laiton cloisonné à décor de pivoines multicolores.No longer availableDim. H:20cmEstimate: € 50 / 70


