Other lots in this auction
-
#240
Een 18 K witgouden ring bezet bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van + 0,50 ct. en een centrale in brioletgeslepen robijn van +- 3 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de + 0,50 ct. et d'un rubis taille briolet au centre de +- 3 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 1250/1350 -
#475
Een antieke schouwspiegel met twee vogeltjes in de kuif.
Un miroir de cheminée antique avec deux oiseaux dans la coiffe.No longer availableDim. 130 x 80 cmEstimate: € 80/120 -
#545
Een op messingen opiumpijp met gegraveerd decor en onderaan gemerkt.
Une pipe à opium en laiton à décor gravé et marqué au fond.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 35/45 -
#26
Drie gigognetafeltjes van messing en onyxen blaadjes.
Trois tables gigognes en laiton et tablettes d'onyx.No longer availableDim. 35 x 35; 38,5 x 46 & 56 x 41 cmEstimate: € 30/40 -
#319
“Scheepjes in het dok”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘W.B.’.
Navires à quai. Huile sur panneau. Monogrammé 'W.B.'.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#44
Een voorstelling van Napoleon te paard, in glas gegoten. Omstreeks 1830.
Représentation de Napoléon à cheval, coulée en verre. Vers 1830.No longer availableDim. 9 x 7 cmEstimate: € 45/55 -
#566
Een handgeknoopt tapijtje van zijde met vogels in het decor. Gesigneerd.
Un tapis en soie noué à la main avec des oiseaux dans le décor. Signé.No longer availableDim. 93 x 61 cmEstimate: € 75/100 -
#30
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 6,92 gEstimate: € 450/550 -
#449Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010
“Une belle journée”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 152/200 en gedateerd ‘99 buiten de plaat.
Une belle journée. Une lithographie. Signée, numérotée 152/200 et datée '99 hors de la planche.No longer availableDim. 40 x 53 cmEstimate: € 240/280 -
#171
Een messingen reisicoon met beeltenis van de martelaren Boris en Gleb. Rusland, XVIIIe eeuw.
Icône de voyage en laiton représentant les martyrs Boris et Gleb. Russie, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 14 x 8, 5 cmEstimate: € 120/160 -
#585
Vier antieke handgeschilderde Iraanse speelkaartjes.
Quatre anciennes cartes à jouer iraniennes peintes à la main.No longer availableDim. 5,5 x 4 cmEstimate: € 30/50 -
#317
Een gevarieerd lot diertjes, voornamelijk olifantjes in diverse materialen en uitvoeringen.
Un lot varié d'animaux, principalement des éléphants dans divers matériaux et designs.No longer availableDim. H:2-10cmEstimate: € 40/60