Other lots in this auction
-
#678Deel postzegelverzameling met gevulde en lege insteekmappen, een Belgische catalogus (2001), enveloppes en mapjes, eerstedaguitgaven en speciale uitgaven van diverse landen (U.K., Duitsland...). En een mapje met “Alte Deutsche Städteansichten”.
Collection partielle de timbres avec des chemises de stock remplies et vides, un catalogue belge (2001), des enveloppes et des chemises, des numéros premier jour et des numéros spéciaux de divers pays (Royaume-Uni, Allemagne...). Et un dossier avec « Alte Deutsche Städteansichten ».No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#478Een balustervaas van Chinees porselein met decor van Fo-honden.
Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor de chiens de Fo.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#130Baume & Mercier GenèveEen 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden armband.
Une montre femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 19,95 gEstimate: € 500 / 600 -
#487Een gefineerde violontafel.
Une table violon plaquée.No longer availableDim. 124 x 97 cmEstimate: € 80 / 120 -
#277Val Saint LambertEen coupe van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Une coupe en cristal vert doublé et taillé. Marquée.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#442Een lot bestaande uit twee glazen vaasjes van paars en blauw glas, en een grote rode mok.
Un lot composé de deux vases en verre de verre violet et bleu, et d'une grande tasse rouge.No longer availableDim. H:11-27cmEstimate: € 30 / 40 -
#623Abner’s DaisyEen antieke manuele balgstofzuiger in goede staat. Stok en slang manco.
Un ancien aspirateur à soufflet manuel en bon état. Bâton et tuyau manquants.No longer availableDim. 43 cm x 59 cm x 21 cmEstimate: € 70 / 100 -
#115Nicolas Van den EedenPeriod: 1856 - 1918“Het gebed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La prière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 188 x 121 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#529“Het schip van de Mogol”. Gouache op zijde. Noord India. Klein scheurtje bovenaan.
"Le navire du Mughal". Gouache sur soie. Inde du Nord. Petite déchirure en haut.No longer availableDim. 177 x 107 cmEstimate: € 100 / 120 -
#607Een schotel van Frans aardewerk met een meerkleurig decor. XIXe eeuw. Enige randschade.
Un plat en poterie française au décor multicolore. XIXème siècle. Dégâts au bord.No longer availableDim. Ø:36cmEstimate: € 80 / 120 -
#90Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met saffier met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt serties de saphirs d'un poids combiné de +- 0,40 ct et d'un diamant taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 800 / 900 -
#531Een schaal van rode lak met een landschapsdecor. Hong Kong.
Coupe en laque rouge à décor de paysage. Hong Kong.No longer availableDim. 31 x 36 cmEstimate: € 160 / 180

