#504Een sac-à-perlesluchter van messing en glas.
#127“Moeder Gods met kind”. Een Russisch icoon. Omstreeks 1800. Beschadigingen.
#98Een messingen comtoiseklok met fraai uitgewerkte gedreven slinger.
#354Een decoratief glazen windlicht met reliëfdecor van herten in het bos.
#89Een spiegel in gebeeldhouwde en opengewerkte houten lijst.
Un miroir avec encadrement en bois ajouré et sculpté.No longer availableDim. 98 x 96 cmEstimate: € 100 / 120 -
#78Maquette van een viermaster.
#305Een geslepen kleurloos kristallen schenkkan met glazen ijsblokjesrecipiënt.
#487Een gefineerde violontafel.
#128“De kerkgangster”. Een gebeeldhouwd houten beeld.
"Le pratiquant". Une statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 200 / 240 -
#15Een oude ampèremeter in houten kastje. Begin XXe eeuw.
Un vieil ampèremètre dans une boîte en bois. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 21 cm x 18 cm x 8 cmEstimate: € 40 / 50