Similar lots by type
-
#300
Een 18 K geelgouden schakelring bezet met twee cabochons.
Une bague à maillons en or jaune 18 carats sertie de deux cabochons.No longer availableDim. 5,35 gEstimate: € 260 / 300 -
#320
Een 18 K geelgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. en een parel. Eind 19de eeuw.
Un pendentif en or jaune 18 kt serti de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 1,20 ct et d'une perle. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. 8,95 gEstimate: € 600 / 700 -
#510
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met kleine briljantjes en een centrale ovale smaragd en baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de petits diamants taille brillant et d'une émeraude ovale centrale et de baguettes d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 380 / 450 -
#290
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met telkens twee in brioletten geslepen aquamarijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 5 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt, chacune sertie de deux aigues-marines taille briolette d'un poids combiné de +- 5 ct.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 350 / 450 -
#280
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale aquamarijn van +- 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,30 ct et d'une aigue-marine centrale de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 3,23 gEstimate: € 650 / 700
Other lots in this auction
-
#5
Een paar Medici siervazen van Brussels porselein met vergulde decors. XIXe eeuw.
Une paire de vases décoratifs Médici en porcelaine de Bruxelles à décors dorés. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#291Val Saint-Lambert
Een vaas met schouder van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt, genummerd en P.U. En met label.
Vase à épaule en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas, numéroté et PU et avec étiquette.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#674
“De Zeemeermin”. Een modern beeldje van aardewerk op een houten sokkel.
"La sirène". Une figurine en poterie moderne sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#325Koninklijke Plazuid
Een schotel en een kruikje van Gouds aardewerk met decor ‘Kalman’. Onderaan gemerkt.
Un plat et une verseuse en poterie de Gouda à décor 'Kalman'. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø 28 cm h: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#187Val Saint Lambert
Een vaas op voet van geslepen en groen gedubbel kristal. Onderaan gemerkt, gesigneerd ‘J. P. Kunnen’ en genummerd ‘Pièce unique 98/305.
Vase sur pied en cristal taillé doublé vert. Marqué en bas, signé 'JP Kan' et numéroté 'Pièce unique 98/305.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 300 / 400 -
#690
Een reeks van drie notenhouten armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Suite de trois fauteuils en noyer de style Louis XVI.No longer availableDim. H: 98cmEstimate: € 80 / 120 -
#376
Een handgeknoopt bidkleedje/ wandkleedje van fijn geknoopt zijde. Gesigneerd.
Un tapis de prière ou murale en soie finement nouée. Signé.No longer availableDim. 90 x 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#136
Een tweeledig meubel van notenhoutfineer met twee grote en twee kleine laden onderaan en met twee paneeldeuren in het opzet.
Meuble en deux parties en placage de noyer avec deux grands et deux petits tiroirs en bas et deux portes à panneaux dans le dessus.No longer availableDim. 215 x 135 x 55 cmEstimate: € 60 / 100 -
#461
Een paar cilindrische vazen van veelkleurig Chinees porselein met een decor van personages en bloemen in uitsparingen. Canton, XIXde eeuw. Met vergulde bronzen monturen.
Paire de vases cylindriques en porcelaine de Chine polychrome, à décor de personnages et de fleurs en cartouches. Canton, XIXème siècle. Avec montures en bronze doré.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#237
Een karaf van geslepen en rood gedubbeld kristal versierd met gegraveerd bloemendecor en vergulde rand.
Carafe en cristal doublé rouge et taillé ornée d'un motif floral gravé et bord doré.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#484
“Kindjes tussen de bloemen”. Olieverf op doek.
"Enfants parmi les fleurs". Huile sur toile.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#586Naïn
Een handgeknoopt Iraans tapijtje van wol en zijde.
Un tapis iranien en laine et soie noué à la main.No longer availableDim. 270 x 167 cmEstimate: € 120 / 200