#423Maria Innocentia Hummel“Trara - die Post ist da”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 226.
"Trara - ce poste est da". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 226.No longer availableDim. 11 x 16 cmEstimate: € 50 / 70 -
#447Paolo MarioniEen paar vintage schemerlampen van porselein met bijpassende kappen. Gemerkt. Hoogte: vaas.
Une paire de lampes de table en porcelaine vintage avec des abat-jour assortis. Marquées. Hauteur : vase.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
Un lot en cuivre, composé d'une jardinière à l'antique avec un relief bachique, trois écumoires en laiton et une louche. Ajoutées sont deux tasses en étain et une cuillère.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 80 / 100 -
#416Een fijn geknoopt Oosters wollen tapijtje met decor van rozen.
#557“Masai familie op boot.” Sculptuur van polychroom hout.
“Famille Masaï en bateau.” Sculpture en bois polychrome.No longer availableDim. 78 x 30Estimate: € 60 / 100 -
#389“Abstract landschap”. Pastel op board. In de stijl van André Lhote.
#680Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
#675Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met entretoise.
"Chevaux cabrés". Deux statues en bronze à patine verte.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 550 / 600