Other lots in this auction
-
#54Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012
“Moeder en kind”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 25-1-95.
Mère et enfant . Huile sur panneau. Signé et daté 25/01/95 au dos.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#388
Een meerkleurig glazen designvaas.
Un vase design en verre multicolore.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 45 / 60 -
#162Alfred T. BastienPeriod: 1873 - 1955
“De Torero”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. Achteraan toegeschreven. Klein letsel.
De Torero . Huile sur toile. Non signée. Attribuée à l'arrière. Dégâts mineurs.No longer availableDim. 55 x 35 cmEstimate: € 350 / 400 -
#657C. Mahillon, Bruxelles
Een messingen eufonium. Gemerkt. Kleppen te smeren.
Un euphonium en laiton. Marqué. Lubrification des valves nécessaire.No longer availableDim. l: 56 cmEstimate: € 40 / 50 -
#25
Twee 18 K geelgouden trouwringen en één driekleurige trouwring en een halve trouwring bezet met smaragd en briljant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. (een steentje ontbreekt).
Deux anneaux de mariage en or jaune 18 carats et une alliance tricolore et demie sertis d'émeraude et de brillant d'un poids combiné de + - 0,40 ct. (Il manque une pierre).No longer availableDim. 11,60 gEstimate: € 400 / 500 -
#609
Een verzilverd metalen kruisbeeld onder stolp.
Un crucifix en métal argenté sous une cloche.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#91Daum, Nancy
Een lang gerekt meerkleurig glazen vaasje. Gemerkt en met Lotharings kruis.
Un vase allongé en verre multicolore. Marqué et avec la croix de Lorraine.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#180
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,62 ct.No longer availableDim. 1,78 gEstimate: € 400 / 500 -
#353Alka, Bavaria
“De ganzenvanger”. Een groepje van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt.
The Goose Catcher . Un groupe de porcelaine blanche monochrome. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#483
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in cartouches, omgeven door motieven met bladeren, bloemen en vruchten. Omstreeks 1900.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages en cartouches, entouré de motifs de feuilles, fleurs et fruits. Vers 1900.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 300 / 400 -
#342Val St. Lambert
Een siervaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Op voet. Gemerkt met sticker.
Un vase décoratif en cristal incolore et vert taillé. Sur pied. Marqué avec un autocollant.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#490
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 392 x 282 cmEstimate: € 600 / 800