#279
Een rechthoekige spiegel met vergulde delen en een spiegelrand.
#224Henry Harris
“Jongedame te paard”, olieverf op doek in vergulde lijst, gesigneerd H. Harris.
#694
A round wooden bar cabinet with sculpted details, 2 doors, and beveled glass.No longer availableDim. 78 x Ø 55 cmEstimate: € 80/120 -
#544Bruder
Een groot wollen tapijt, verso gemerkt.
#559Mori Yomoud
Een Pakistaans tapijt van wol.
A woolen carpet.No longer availableDim. 159x256 cmEstimate: € 50/80 -
#444Frans Vantongerloo
“Winters Heidezicht” & “Lente in bloei”. 2 schilderijen, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#527
Een wit porseleinen tulpenvaas in 3 drie niveaus.
A white porcelain tulipiere in 3 tiers.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 120/160 -
#20
Een parelhalssnoer met zilveren slot.
A pearl necklace with a silver lock.No longer availableDim. L: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#719
Een verzilverd metalen opvouwbare dubbele warmhouder. Gemerkt ‘Silver Plate’.
#67
Een bronzen beeld voorstellend twee putti in de tuin der lusten, niet gesigneerd.
A bronze sculpture depicting two putti in the garden of earthly delights, unsigned.No longer availableDim. h 24 x b 26 cmEstimate: € 80/120 -
#187
‘Jockey te paard.’ een bronzen beeld op metalen sokkel.
#335
Een bonbonnière van aardewerk gedragen door apen.
A bonbonnière in faience carried by monkeys.No longer availableDim. 20 x 23 cmEstimate: € 60/70