Other lots in this auction
-
#540Goebel, Germany
“Winterfreunde”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 15 2002. Onderaan gemerkt.
“Winterfreunde”. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 15 2002. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#535Goebel, Germany
“Junge mit Regenschirm”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.152A.
Junge mit Regenschirm. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. No.152A.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40/50 -
#6
Een grote Belgisch aardewerken jardinière met reliëfdecor van rozen.
Une grande jardinière en faïence belge à décor en relief de roses.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 80/100 -
#7Val St. Lambert
Een serie kristallen schoteltjes.
Une série de coupelles en cristal.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 30/50 -
#10
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een rode steen.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie d'une pierre rouge.No longer availableDim. 7,60 gEstimate: € 180/250 -
#488
Een gesculpteerd houten voorouderbeeld. Songye, D. R. Congo.
Une statue d'ancêtre en bois sculpté. Songye, R.D. Congo.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 65/80 -
#274Alex Lallemand
“Stilleven met radijzen en appels.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux radis et pommes. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#39Josée Melsen
Een kalfje. Olieverf op papier. Gesigneerd in potlood.
Un veau. Huile sur papier. Signé au crayon.No longer availableDim. 59 x 100 cmEstimate: € 100/120 -
#408
Een paard van koper op marmeren voet.
Un cheval en cuivre sur un socle en marbre.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 100/120 -
#20
Een 18 K witgouden ring bezet met twee smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een parel.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de deux émeraudes d'un poids combiné de +- 0,30 ct et d'une perle.No longer availableDim. 2,40 gEstimate: € 150/200 -
#149Adèle Koekkoek
“Keukeninterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur de cuisine”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 85 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#22Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971
Een reeks van twaalf originele kleine etsen. Allen gesigneerd buiten de plaat. In map met inhoudstafel.
Un ensemble de douze petites eaux-fortes originales. Toutes signées à l'extérieur de la plaque. Dans chemise avec table des matières.No longer availableEstimate: € 240/300